10 tobulo vyro savybių

Likite vienišos tol, kol nesutiksite vyro, kuris turės visas 10 svarbiausių savybių. Štai tas stebuklingas 10-tukas, kurio turi ieškoti kiekviena moteris.

Likite vienišos tol, kol nesutiksite vyro, kuris turės visas 10 svarbiausių savybių. Štai tas stebuklingas 10-tukas, kurio turi ieškoti kiekviena moteris.

Santykių ekspertė Kirsten Corley pateikė vyrų savybes, kurias turi turėti vyras, skelbia „Daily Mail“. Tarp jų – ir žinučių rašymas teiraujantis, ar saugiai grįžote namo, ir gėlių siuntimas jums į darbą. Taip, tai ne pasaka – tokių vyrų, pasirodo, vis dar yra. Ir kiekviena moteris verta paties geriausio. Aukštas, tamsiaplaukis ir išvaizdus – šių dalykų visuma yra daugelio moterų svajonė. Tačiau yra dar 10 vyrų savybių, kurių vertėtų ieškoti toms, kurios trokšta meilės. Santykių ekspertės teigimu, kiekviena moteris turėtų būti vieniša tol, kol viename vyre neras visų šių jos išvardytų savybių.

1. Jis parašo jums žinutę teiraudamasis, ar saugiai grįžote namo. Ir neina miegoti tol, kol negauna atsakymo, kad jums viskas gerai.

2. Šis vyras nesistengia jūsų pakeisti ir myli jus tokią, kokia esate.

3. Jis atsiunčia jums gėlių į darbovietę be jokios priežasties. Tiesiog.

4. Jis palaiko jus ir ragina siekti daugiau ir būti geresniu žmogumi, nei jau esate.

5. Jis niekada neleidžia jums suabejoti jo jausmais jums ir vis patikina, kad jam esate ta vienintelė.

6. Pasimatymuose jis pagarbiai sumoka už viską ir niekada neleidžia jums išleisti nė cento.

7. Jūsų pilve vis dar suspurda drugeliai, kai įeinate į patalpą, kur jūsų laukia jis.

8. Jam patogu jus bučiuoti ir viešumoje.

9. Jis visada atrašo jums į žinutes. Net tuomet, kai jūsų paskutiniojoje nebuvo jokio konkretaus klausimo.

10. Jūs didžiuodamasi pristatytumėte jį savo tėvui.

Parengė lrytas.lt
Iliustracija: Lesly B. Juarez

Share Button

You may also like...

29 komentarai

 1. Anonimas parašė:

  Tiesos yra 😃

 2. V parašė:

  Visų pirma reikia nusipelnyti, kad vyras toks būtų. Šiuolaikinės princesės galvoja, kad jau vien tai, kad jos yra ant šios žemės – reiškia vyrams žiauriai pasisekė. Bet kai pas daugumą tokių princesių galvoje vakuumas ir tuščios ambicijos, tai normalus vyras geriau jau pats liks vienišas…

  • Rosi parašė:

   Kaip pirštu į akį V. Pritariu >200%

  • Ha ha parašė:

   O jau apie vyrus tik geri komentarai…. retas toks vyras yra tik iesko naudos ir galvoja vis apie kitas nesekite ce pasaku apie tokius dzentelmenus.. ha ha

  • Rasa parašė:

   Toks toki sutinka

  • Anonimas parašė:

   Jei nori būti mylimas – MYLĖK / Mišelis Montenis/. SĖKMĖS :)

  • Onelė parašė:

   Ypatingai bukiems:dar kartą perskaityk.Ten rašo apie tai, kaip supratingas,išauklėtas normalus vyras privalo elgtis su savo moterimi.Čia nieko nerašo apie atsitiktines pifas ir „princeses“, sutiktas nežinia kur.Jeigu ką, tai dar yra toks dalykas, kaip etiketas.

  • Anonimas parašė:

   Yra taip kad , arba žmogų myli arba ne , nereikia meilės nusipelnyti . Tai tiesiog jausmas .

  • Dar vienas karalius parašė:

   :D

 3. Edgaras parašė:

  Visiskai teisingai tos princeses galvoja kas joms is uzpakalio sviecia saule ir kad visi vyrai jas islaikyt turi ir tupet joms po padu toli grazu tokio vyro savybiu reikalauja lai pirma savas apmasto ir kaip elgiasi su vyrais siais laikais

  • C parašė:

   Edgarai,
   Ar žinai, kad moteris su vyru elgiasi taip kaip su ja elgiasi vyras.Jei vyrui moteris princesė tai jai jis karalius😉

   • Anonimas parašė:

    Yra taip kad , arba žmogų myli arba ne , nereikia meilės nusipelnyti . Tai tiesiog jausmas .

  • Anonimas parašė:

   ne apie išlaikymą rašo, o apie elementarų dėmesį ir pagarbą, bet matau, tolo toli toli iki tokių elegant vyrų čia LT…

 4. barakudu mokykla parašė:

  jo jo, likite vienišos amžinai :D :D

 5. Lima parašė:

  Moteris barakudomis ir princesėmis paverčia patys vyrai, kurie mėgsa pasirodyti prieš kitus: BMW + platininė blondinė. Ir vienas ir kitas brangūs žaisliukai, kurių nori visi. O va čia ir prasideda grandininė reakcija: jei draugė tokį turi, aš noriu geresnio.

 6. Eglė parašė:

  Jei mokesi ir noresi myleti tai ir mylesi. Jei draugausi tik del naudos ar be jokiu jausmu tai ilgai tokie santykiai netruks. As nediskriminuoju nei vyru nei moteru tiesiog cia yra asmenybiu tipai, uz tai tikrai patartina labai neskubet. pazinti vienas kita reikia daug laiko.

 7. laima parašė:

  Tai kad tikrai dabar mazai normaliu panu, bet tapati galima pasakyt ir apie vaikinus. Tiesiog vien su kitais elgiasi slyksciai o poto kazko tikisi :D Ir kai galiausiai toki santykiai ilgai netrunka dar atsilygina kitiem visai nekaltiem zmonem elgdamiesi slyksciai su jais. Tai ta da priklauso nuo zmogaus vertybiu. Kas jam gyvenime ir santykiuose yra svarbu. Perskaiciau visus komentarus ir beveik visuose bent mazyte dalis buvo tiesos. Elkimes patys graziau su kitais ir jie taip pat elgsis su mum (na zinoma ne visi). Geros dienos :)

 8. Rukime parašė:

  Už tokio tobulo vyro išteku… man pasisekė :D

 9. MeMyself&I parašė:

  Gėlių nesiunčia, bet kokie 7-8 tinka.

 10. Istekejus parašė:

  Visi jie geri iki vestuviu :D

 11. Angelina parašė:

  Kažkokia malalietka parašė savo princo ant balto žirgo idealą :D gėlių siuntimas į darbo vietą tai jau kažkoks teritorijos žymėjimas, o ne dėmesys. Mokėti kiekvieną kartą kavinėje? Jei būčiau vyras nenorėčiau tokios nesavarankiškos moters kuri tik ir laukia kol sušelps. 21 amžius – lygios teisės. Ir šiaip, nei viena save gerbianti moteris nesirinks to vienintelio pagal kažkokias nesąmoningas 10 taisyklių

 12. Laika parašė:

  Tobulas vyras nesistengia jūsų pakeisti ir myli jus tokią, kokia esate, beeet ragina siekti daugiau ir būti geresniu žmogumi, nei jau esate. Pagaunat ironiją? :D

 13. Gerulė parašė:

  Štai kodėl pasisaugokime narcizų ir ypatingai kompleksuotų vyrų (dažnai besislepiančių už brend’inių daiktų, trend’inių veiklų ir sixpack’o)- jiems visada moteris rūpės kaip priemonė savimeilei patenkinti ir savivertei pasikelti, o ne kaip tikslas – darnus tarpusavio ryšys meilėje. Nes o kaip gi gali parodyti meilę narcizui, kuris nemoka jos priimti iš per didelio nepasitikėjimo savimi? P.S. Beje, kuo mažiau jis savimi pasitiki, tuo labiau perspaudžia su maivymusi.

 14. Rosita parašė:

  Manau, kad ne 10 apibrėžtų standartinių etikečių leidžia sukurti tobulą vyrą. Visa tai įvyksta tik per abipusį rūpinimąsi vienas kitu, atvirumą ir pagarbą. Pparasti trys dalykai sukuria atmosferą iš kurios nesinori ištrūkti ir kuo daugiau laiko praleisti kartu. Kai norosi bendros veiklos, tai kartu su ja dar geriau pradedame pažinti šalia esančią savo antrą pusę ir taip priprantama, kad daroma viskas tieisog savaime iš paprasto prisirišimo, kurio pasekoje galima būtų atpažinti užgimusią meilę…

 15. Vytautas parašė:

  Tai kad punktai 2 ir 4 prieštarauja vienas kitam 😂

 16. gerisirgruozis parašė:

  Bent viena mastanti asmenybe isreiskia konstruktiviai nuomone.

 17. Vyras parašė:

  Panelė Egle jūsų pasisakymas labai patiko. Matosi, kad esate mąstanti būtybė! Pagarba!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.