30 metų AA Lietuvoje

Anoniminių alkoholikų (AA) judėjimas pasaulyje ir Lietuvoje, pagerbdamas savo pirmeivius ir dėkodamas draugams, kviečia į renginius draugijos įsteigimui paminėti. Šiemet sukanka 30 metų, kai draugija įsteigta Lietuvoje (1988 06 30). AA draugijos nariai – milijonai vyrų ir moterų visame pasaulyje, asmeniniu pavyzdžiu liudijantys, jog galima pasveikti nuo pražūtingos alkoholizmo ligos ir grįžti į visavertį gyvenimą.

Maloniai kviečiame Jus ir visuomenę birželio 30 dieną (šeštadienį) atvykti į AA jubiliejui skirtą renginį Palangos sporto centre (Sporto g. 3, Palanga).

Renginio metu vyksiančioje spaudos konferencijoje (12.30 val.) apie AA plačiau papasakos ir į visus Jūsų klausimus atsakys ilgamečiai AA draugijos nariai.

Renginio programa:

  • 10.00–11.00 val. šventės atidarymas
  • 11.30–12.30 val. knygos „Anoniminiai alkoholikai Lietuvoje 1988–2018“ pristatymas
  • 12.30–13.30 val. spaudos konferencija
  • 12.30–14.00 val. pietų pertrauka
  • 14.00–15.00 val. svečių pasisakymai
  • 15.30–16.30 val. kalbėtojų susirinkimas „Aš AA draugijoje: sveikstu, aukoju, globoju, tarnauju“

Be žurnalistų pagalbos žinia apie AA vargiai būtų pasiekusi tiek daug žmonių. Mes, Anoniminiai alkoholikai, branginame pagalbą, kurią daugelį metų gauname iš draugų, dirbančių žiniasklaidoje. Jūs padėjote išgelbėti nesuskaičiuojamą daugybę gyvenimų.

Apie AA narių anonimiškumą

Nuo pat AA gyvavimo šalyje pradžios žurnalistai suvokė ir laikėsi mūsų anonimiškumo tradicijos. Anonimiškumas yra dvasinis mūsų draugijos pamatas, jis garantuoja mūsų narių sveikimo privatumą. Dažnai geriantis alkoholikas šalinasi bet kokios pagalbos, kuri gali atskleisti jo ar jos asmenį. Todėl mes prašome, kad pristatydami AA narius vartotumėte tik jo (jos) vardą ir nenaudotumėte nuotraukų, iš kurių būtų galima atpažinti jų veidus.

Nuoširdžiai dėkojame už bendradarbiavimą skleidžiant žinią apie AA draugijos veiklą bei saugant visuomenėje mūsų narių anonimiškumą.

Daugiau informacijos:
El. p. info@aalietuvoje.org

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.