vyru-neistikimybe

Turbūt nėra moters, kuri nenorėtų sužinoti vyrų neištikimybės priežasčių. Priežasčių daug, na bet Didžiosios Britanijos specialistai išskyrė penkias pagrindines vyriškos neištikimybės priežastis.

Pirma, svarbiausia priežastis – atsiradęs nereikalingumo ir abejingumo pojūtis. Jausdami iš partnerės abejingumą, vyrai ieško geriau kitur.

Antra priežastis – romantikos stygius santykiuose. Nepaisant to, kad didžioji dalis neištikimų vyrų stipriai myli žmoną ir nenori skirtis, juos nuolat kamuoja aštrių pojūčių alkis, kuris ir stumia juos ieškoti nuotykių.

Trečia neištikimybės priežastimi tampa partnerio problemos dėl sveikatos.

Ketvirta priežastis – vadinamasis paskutinio karto sindromas. Dažnai iki santuokos vyrai būna neištikimi sužadėtinėms ir pasiieško emocijų bei pojūčių iš šalies. Tiesa, jie visada sau žada, kad tai daugiau nepasikartos. Na, bet realybėje vyksta kitaip, tie nesibaigiantys paskutiniai kartai gali žymiai paveikti seksualinius sutuoktinių santykius.

Penktoji priežastis – oportunizmas. Trumpai tariant, tikėdamasis, kad niekas nesužinos, vyras mano, kad tame nėra nieko blogo.

Tyrėjai išsiaiškino, kad būtent seksualinis nepasitenkinimas ir tampa vyrams pasiteisinimu.

Šaltinis: delfi.lt

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!