AA draugija Lietuvoje kviečia visuomenę į Dėkingumo dienos renginius

Dėkingumo-diena1

2014 m. birželio 7 dieną (šeštadienį) nuo 11 val. Vilniaus kultūros ir sporto rūmuose (Žirmūnų g. 1E) Anoniminių alkoholikų (AA) draugijos nariai kviečia visuomenę į atvirus Dėkingumo dienos šventės renginius, kuriais bus minimos AA judėjimo įsikūrimo pasaulyje 79-osios ir įsisteigimo Lietuvoje 26-osios metinės.

Pasak renginio organizatorių, AA draugija stengiasi išnaudoti kiekvieną galimybę kuo plačiau praverti duris žmonėms, kenčiantiems dėl alkoholio sukeliamų problemų, jų artimiesiems ir visiems, besidomintiems šio beveik prieš aštuonis dešimtmečius įsikūrusio judėjimo veikla.

„Dėkingumo diena mūsų šalyje minima jau ketvirtą kartą. Kiekvienais metais į šventę ateina vis daugiau susidomėjusiųjų. Tai liudija apie tokio renginio prasmingumą ir poreikį“, – sako Dėkingumo dienos rengėjai. Pasak jų, ši šventė – dar viena puiki proga pristatyti AA draugijos veiklos principus, būdus ir raidos istoriją bei padėkoti visiems AA bičiuliams, prisidėjusiems ir prisidedantiems prie draugijos žinomumo.

Rengėjų teigimu, dar vienas Dėkingumo dienos akcentas – nuoširdžiai tarti „ačiū“ ir AA draugijos pirmeiviams, kurių pastangų ir pagalbos dėka skleidžiama sveikimo žinia daugybei žmonių visame pasaulyje ir Lietuvoje čia ir dabar suteikė galimybę išsivaduoti iš alkoholizmo gniaužtų.

Dėkingumo dienos renginiai yra ir padėka visuomenei: „Būtent visuomenės narių sąmoningumo ir geranoriškumo dėka AA judėjimo siūlomos galimybės pasiekia vis daugiau žmonių, kenčiančių dėl alkoholio vartojimo.“ – teigia Dėkingumo dienos renginių organizatoriai ir kviečia visus, kuriems rūpi: – „Atvykite birželio septintąją dieną 11 valandą į Vilniaus kultūros ir sporto rūmus!“

Įėjimas į AA Dėkingumo dienos renginius nemokamas. Renginio programa PDF.

Plačiau apie AA draugiją aalietuvoje.org

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.