paskaita

Psichologų Pavasaris – neatsiejama Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto dienų – Fiesta Personæ – dalis. Kiekvienais metais į renginį suvažiuoja lektoriai iš Vilniaus ir Kauno universitetų tam, kad ne tik plėstų psichologijos studentų žinias, bet su psichologo kasdienybe supažindintų ir svečius.

Šių metų paskaitų ciklą pirmas pradėjęs A. Kairys kėlė klausimą apie šiandienos priklausomybę nuo interneto technologijų, kuri kartais įvardijama kaip patologinis naudojimasis internetu. Vieni tyrėjai tai laiko rimta problema, o kiti mano, kad tokia tiesiog laikmečio dvasia ir yra normalus dalykas. Taigi, ar internetas mus pribaigs, kaip yra išties – lektorius aiškinosi drauge su auditorijos klausytojais, tarp rimtų mokslinių faktų įterpdamas ir įvairių įžvalgas teikiančių linksmų istorijų.

Share Button
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!