benamiai

Anot New York’e atlikto eksperimento, dauguma atvejų atsakymas būtų neigiamas. Labdaros organizacija „New York City Rescue Mission“, padedami reklamos agentūros „Silver + Partner“, New York’o mieste atliko įdomu ir gan sukrečiantį eksperimentą. Paslėptos kameros filmavo, kaip eksperimento dalyviai reaguos į gatvėje benamiais apsimetančius savo artimuosius. Eksperimento rezultatai labiausiais sukrėtė pačias jo aukas, kurios visiškai ignoravo gatvėje sėdinčius savo artimuosius.

Šis socialinis eksperimentas buvo sukurtas siekiant populiarinti internetinę svetainę makethemvisible.com, kuri skatina neignoruoti benamių bei paaukoti „New York City Rescue Mission“labdaros organizacijai, siekiančiai įvairias būdais padėti New York’o gatvėse besiglaudžiantiems benamiams.

Eksperimento įrašas bei jo dalyvių emocijos jūsų dėmesiui:

Šaltinis: ekonomika.lt

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!