Ar verta studijuoti, jei visi atsakymai yra internete?

fotoLietuvos edukologijos universitetas (LEU) parengė vaizdo medžiagą (paskaitą), padedančią moksleiviams apsispręsti dėl aukštojo mokslo.

LEU Istorijos fakulteto dėstytojas Mindaugas Nefas padeda moksleiviams patiems sau atsakyti į klausimus, ar verta studijuoti universitete, kaip teisingai pasirinkti.

Dėl interneto ir kitų šiuolaikinių technologijų per trumpą laiką mes galime gauti mus dominančią informaciją, todėl kyla natūralus klausimas, ar aukštasis mokslas vis dar reikalingas XXI a. žmogui? Mokslas – sritis, kuri kiekvieną akimirką yra šalia, nors mes apie tai net nesusimąstome. Viskas prasideda nuo žmogaus, kuris siekia atsakyti į klausimus. Tai yra vienas iš kertinių aukštojo mokslo variklių.

Lietuvos edukologijos universitetas kviečia pasižiūrėti vaizdo medžiagą (paskaitą) ir atsakyti į visus rūpimus klausimus apie aukštąjį mokslą.

Vaizdo medžiagą (paskaitą) rasite www.leu.lt/kodelaukstasis.

Share Button

You may also like...

1 Response

  1. Tomas parašė:

    Manau tai labai priklauso nuo to, ką nori studijuoti, tiksliau nuo to, kuo nori būti. Pvz. jei nori būti verslininkas, filosofas ar pan., manau, būtų galima ir išsiverst su interneto pagalba. Tačiau, jei nori būt pvz. chemikas? Teoriją internete irgi gali rast, bet to neužtenka, reikia ir pačiupinėti medžiagas, padirbėti su laboratorijos įranga, kuri gali kainuot nuo 100 iki 1000000 litų… O tą savo lėšomis sunkiai įmanoma padaryt. Todėl pvz. ir nėra tokių mokslų ištęstinių studijų. Nes ištęstinės studijos = nėra paskaitų ir t.t., tau duodą literatūrą-išmoksti-atsiskaitai. Taigi ar tam tiesiog neužtektų interneto? Iš kitos pusės, universitetas gerai, nes plečia akiratį, gali susirast naujų draugų ir t.t Taip pat siūlau pažiūrėt https://www.youtube.com/watch?v=-KE-v_79l6I43+47

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.