Asmenybės augimo grupė

0

Grupės tikslas – mokymasis laisvai reikšti mintis ir jausmus. Tai padeda įsisąmoninti ir geriau suprasti save, taip pat lengviau suprasti ir kitų žmonių reakcijas.

Grupėje bendromis narių pastangomis kuriama saugi erdvė, kur grupės dalyviai atvirai kalba apie save, savo savybes, išskiria privalumus ir trūkumus. Toks savęs atskleidimas ir priėmimas sudaro pagrindą tolimesniems pokyčiams, ugdo pasitikėjimą savimi, lavina bendravimo įgūdžius, harmonizuoja asmenybę.

Grupės dalyviai mokosi konstruktyviai, palaikančiai išsakyti, kaip vieni kitus suvokia ir supranta. Kitaip sakant, grupė yra ta vieta, kur gaunamas grįžtamasis ryšys apie save, parama, kuomet išgyvenamas stresas ar vienišumo jausmas, sustiprinama savigarba bei pagarba kitam, pasitikėjimas savimi.

Grupėje patirti pasikeitimai perkeliami į gyvenimą už jos ribų. Plačiau apie psichologinę asmenybės augimo grupę galite rasti čia.

Renkama nauja grupė, kurios pradžia kovo 26 dieną, susitikimai vyks trečiadieniais 18.30 val. kartą per savaitę tuo pačiu laiku. Pirmas susitikimas įvadinis ir nemokamas.

asmenybes-augimo-grupeVieta: Gerosios Vilties g. 5, Vilnius
Vieno susitikimo Kaina: 30 lt., mokama už einamąjį mėnesį į priekį. Susitikimo trukmė – 1,5 val. Pirmas susitikimas pažintinis ir yra NEMOKAMAS.
Vietų skaičius: ribotas, grupę sudaro 6-10 žmonės.
Grupę veda: psichologė Daiva Talijūnienė ir grupių moderatorius Tomas Pilipavičius
Registracija ir papildoma informacija: telefonu +37069840054; +37061060016 , elektroniniu paštu: info@santykiupsichologija.lt , arba užpildant anketą.

Daugiau: santykiupsichologija.lt

Dalintis:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here