Iliustracija: rawpixel.com

Kviečiu prisijungti prie Asmenybės Augimo grupės, kurioje galime kartu augti, stiebtis, kaip gėlės, į šviesą ir šilumą, kurios yra tiek daug, kuri visada pasiekiama, nes yra kiekvieno mūsų viduje.

Tai taip paprasta, kai supranti, kad Šaltinis yra viduje, o ne išorėje, kai supranti, kad gali ne kovoti su pasauliu, su nesibaigiančiomis jo problemomis, o atsipalaiduoti ir įsileisti šviesą. Bet čia yra paradoksas – kad išmokti atsipalaiduoti, visų pirma reikia susitikti su savimi, su savo problemomis, pasižiūrėti, kas kamuoja, išmokti įveikti savo sunkumus, baimes, depresijas.

Taip sustiprėję, įgiję patirties, mes galime atsukti nugarą savo baimėms, žemiškiems rūpesčiams ir pasisukti į šviesą, kur yra mūsų tikrieji Namai. Keliaukime Namo kartu! Susitiksime rugsėjį ir būsime kartu kiekvieną trečiadienio arba ketvirtadienio vakarą iki kitos vasaros ir ilgiau.

Psichologas Remigijus Stripeikis

Trečiadieniais nuo 18:30 iki 20:00 arba ketvirtadieniais nuo 18:30 iki 20:00
Registracija: remisst@gmail.com arba 861497755
Daugiau: gyvenkimegeriau.lt

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!