Asociacijų TESTAS

Viena pagrindinių taisyklių: rašykite tai ką Jūs jaučiate, tai – kas pirma ateina į galvą. Nieko tokio jei į skirtingus klausimus Jums iškyla toks pats atsakymas. Skaitykite tik po vieną klausimą iš eilės ir tik atsakę į pirmą eikite prie sekančio, nėra jokio reikalo skubėti, atsipalaiduokite.

Pasiimkite lapą popieriaus, rašiklį ir pradedam… (Vienam klausimui skirkite 30-40 sekundžių)

1. Jūs žiūrite į jūrą.
(galima užsimerkti, koks pirmas pojūtis,mintis, aprašykite)

2. Jūs einate mišku ir žiūrite po kojomis.
(Užrašykite kokie kyla pojūčiai, asocijacijos)

3. Matote žuvėdrų skrydį.
(greitai užrašote spontaniškai kilusias asocijacijas, pojūčius mintis ir einam toliau)

4. Žirgų banda.
(Pirma atėjusi į galva mintis, pojūtis, asociacija)

5. Jūs dykumoje, stovite priešais sieną ir žvelgiate pro skylę joje, ten matote oazę.
(Šį kartą, užrašykite savo VEIKSMUS, ką darysite, o ne mintis ar asocijacijas)

6. Jūs pavargę einat dykuma ir matote ant kelio stovi ąsotis vandens.
(Šį kart, vėl užrašote savo VEIKSMUS, ką darytumėte, net jei tai jums ir atrodo labai paprasta, savaime suprantama, akivaizdu.. vis tiek užrašykite)

7. Pasiklydot miške, vakaras, tamsu, pamatėte namą, jame šviečiantį langą.
(Jūsų veiksmai, užrašykite)

8. Jūs rūke.
(VEIKSMAI, kaip elgsitės, užrašykite)

Rezultatai >>

Share Button

You may also like...

38 Responses

 1. Edgaras says:

  Labai įdomus testas. Darant jį buvo įdomu, kaip gi čia kas susisies, galvojau, gal pabaigoje pasakys, kad pats nusprendi, o niekas negali pasakyti :D Bet kai atlikau pasižiūrėjau rezultatus ir labai nustebino… BUvo įdomu pasiskaityti ir galiu pasakyti, kad turbūt gi viskas tiesa (bent man). Sukėlė nemažai apmąstymų. Iš esmės labai labai patiko, tik klausimas, iš kur žinojo, ką su kuo asociuoti, kuriuos klausimus su kuriomis gyvenimo mintimis. Dėkui.

 2. gintaras says:

  Nieko suprantamo ir aiskaus neissiaiskinta..

 3. Egidija says:

  Kai kurios mano asociacijos atrodo visai nesusiję su jų temomis:)
  Tačiau , kai kas nustebino. Mano veiksmai radus ąsotį vandens dykumoje, buvo “pauostau, patikrinu ar tai tikrai vanduo” (partnerio pasirinkimas), namą miške taip pat “atsargiai apeinu aplinkui, patikrinu, kokie žmonės gyvena”(pasiruošimas santuokai). Sakyčiau gana taikliai nusakyta. Labiausiai “be ryšio”, nieko nenusakantys atsakymai buvo apie požiūrį į moteris bei mirtį. Rūke aš “bandau “įsiklausyti į garsus, kad suprasčiau į kurią pusę eiti”:)ką tai galėtų reikšti?

  • Vaida says:

   Manau, kad bijai mirties, nenori mirti, todėl bandai pabėgti nuo rūko.

   • Egidijus says:

    Aš tai rūką traktuoju, kaip nežinomybę, pasimetimą, todėl ieškoti kelio, tai nereiškia baimę, o kaip tik mąstymą, ką ir kaip daryti arba tiesiog negalvojimą apie tai, kas tave laukia. Tiesiog yra tikslas išeiti iš rūko, surasti išeitį. Šita asocijacija siejasi ir su gyvenimo tikslu. Mes juk visi žinom, kad mirtis yra neišvengiama, nuo jos nepabėgsi, tik gali turėti tikslą ją atitolinti.

 4. Fungyu says:

  seksualiniai santykiai pas mane: paimti, apuostyti, gerti :DDDDDDD požiūris į moteris: tolimas… man kažkaip nesiriša…

 5. Elvyra says:

  Labai geras testas.Patiko mano poziuris i moteris:TRIUKSMAS:)Aplamai,man cia viskas aisku,aciu.

 6. Justė says:

  Buvo įdomu… Tiesa, ne visos asociacijos atitiko pateiktus faktus rezultatuose, tačiau visišką tiesą atskleidė 1,3 ypač 6 atsakymai. Asociacija su mirtimi buvo įdomi, nes buvau parašiusi tik vieną žodį – “stoviu” … :)

 7. Dovilė says:

  Labai geras testas.Patiko mano poziuris i vyrus:Nuostabūs padarai :DDDDDD, šiame teste yra daug tiesos

 8. Vasare says:

  Labai smagus testas :) nežinau, ką apie mane pasakytų tamsta Froidas, sužinojęs, kad prie ąsočio aš “sustoju, atsigeriu, einu toliau. Ąsočio nevagiu – palieku kitiems klajotojams” :D nepamenu kada dar taip būčiau prajuokinusi save savo pačios mintimis :) smagus testas. Aciu :)

 9. lialia says:

  atitiko viskas taip, kad net baisu pasidare…

 10. Vilius says:

  Na, antras tai absoliučiai neatitiko. Galbūt ir nėra viskas idealu, bet tikrai ne taip žiauru ir tragiška. Dėl vyrų ir moterų pakankamai tiksliai. Visiškai atitiko dėl mirties. Kiti tokie nevisai tiksliai apibrėžti gavosi :). Bet šiaip neblogas testas.

 11. Ilona says:

  labai gražus ir geras testas labiausiai patiko tai jog apie mirtį pasakiau einu į priekį iš lėto :-), nes ir gyvenime suprantu, jog visiem ateina laikas ir nereikia to bijoti :-)

 12. irma says:

  apie mirtį – pavaikštau pirmyn – atgal, tada atsistoju/atsisėdu ir laukiu, kol rūkas išsisklaidys. net nežinau kaip traktuoti atsakymą :) labai įdomus testas, tikrai patiko

 13. Agnė says:

  Man irgi keisčiausias, bet įdomiausias atsakymas apie mirtį – bus nejauku, bet eisiu ir bandysiu ieškoti kelio namo. :)

 14. Lina says:

  Tikrai patiko. Apie mirtį: “dairysiuosi ir mėgausiuosi buvimu rūke, juk ne dažnai gyvenime pasitaiko tokia galimybė” :))) o apie moteris tai nesamonė (lyg nebūčiau moteris): “kaip joms gerai, jos gali skraidyt, norėčiau ir aš taip galėt” :)

 15. povė says:

  Įdomu. Pasamoningai matyt nemėgstu vyru;DDD Šiaip viskas labai realu, ir matyt atsakymai man tinka, bet 4atsakymas tai… Aš natyraliai nemėgstu arklių žiauriai, bet į vyrus tai neturiu tokio pažiūrioniekaip;DD O 3 tai labai taiklus mano pastebėjimas gavos

 16. Giedrė says:

  Patiko labai. 5 klausimo atsakymas: jei reikės, sudaužysiu sieną į šipulius ir žūt būt ten pakliūsiu! :)

 17. Vidmantas says:

  Požiūris į mirtį -> “…ieškau ežiukų.” :D Apie seksą -> “Einu prie… Žiūriu į vidų, įkišu pirštą, paragauju. Jei nemirštu – geriu. Ąsotį pasiimu.” :D

 18. Alisa says:

  Patiko. :) Moterys pas mane žviglės, o vyras – baltas lyderis žirgas. :)) Tik iš mirties kažkodėl aš juokiuosi, darau juokingus judesius ir tai, kad nematau savo kojų man kelia vaikišką juoką. Hm, o maniau, kad bijau mirties.

 19. Anonymous says:

  Labai šaunus testas!
  Apie arklius parašiau \”neramu, jie dideli\”, matyt gyvenime šiek tiek baiminusi vyrų :)

 20. winterio says:

  Patiko atsakymas i 3 apie zuvedras=moteris: gali buti apdergta. Ot tiksliai ka? :D p.s. as pati moteris.

 21. M.F. says:

  Super testas, labai patiko, ties vienu atsakymu juokiaus iki nukritimo :D Bet tikrai tiesa… Reikia tiesiog į tuos sakinius, žodžius pažiūrėti kitaip, juos išversti ir tampa aišku… Ties vienu sakiniu tik užstrigau, bet su laiku atrasiu tą reikšmę, manau… ;]

 22. Liveta says:

  Testas labai patiko, beveik viskas atitiko. Tik nezinau, kaip interpretuoti 6. Parasiau: turiu kuprinej vandens, taigi asotis man nerupi. Atsakymas mane pacia prajuokino :D galeciau suprasti jo reiksme kada..

 23. Kris says:

  1. Jūra – mėlyna, o bangos dūžtančios krante. Reikėtų suprasti, kad jausmai dūžta??

 24. Kristina says:

  Žuvėdros – ,,Negražios. Kažkoks 50/50. Ir grazumas/lengvumas ir klaikiai klykia ir ėdrios. Kai danguje – gražu. Kai ant žemes- fui.\” labai tiksliai… :)

 25. Rūta says:

  Šeip tai labai įdomus, tik tas paskutinis kaip elgiesi rūke? – ,,Nusiraminu, atsipalaiduoju, gėriuosi tuo ir mėgaujuosi”. Ir pasirodo, kad aš taip galvoju apie mirti..

 26. - says:

  1. Melyna, tamsi, banguojanti, chaotiska
  2. Samanos, minkšta, žalia, puru, drėgna, gaivu, smagu
  3. Laisvė, kerintis vaizdas
  4. Laisvė, žirgai balti, laukiniai, besiganantys
  5. Eisiu į oazę atsigaivinti
  6. Atsigersiu, nes troškina
  7. Prisėlinsiu, bijočiau, bandyčiau pažiūrėt pro langą į vidų
  8. Susigūžčiau, laukčiau kol išnyks, sklaidyčiau rankomis, bandydama pajusti, ar neartėja kas, ar ne per arti

 27. Olga says:

  Žuvėdru nemėgstu tai parašiau kad betikslės bjaurybės :DD O dėl arkių parašiau sunkiai sutramdomi jaunikliai, sunkus darbas :D

 28. lara says:

  I mirti ziuresiu ir grozesiuos- tikrai taip nebus. Keista. Arkliai – jais reikia juk nuolat rupintis:)

 29. Milda says:

  2. bado kojas,duria kartais malonu, kutena
  3. tai kas, neidomu,tegu skrenda
  8. isigastu, atsitupiu, susiguziu, uzsimerkiu, laukiu pagalbos…

 30. Lukas says:

  Labiausiai įstrigo paskutinis klausimas (Rūkas.. kaip jaučiatės?). Parašiau, jog mėgaujuosi juo ir bandau jame paskęsti. Tai galvoju, nejaugi aš mėgausiuosi ir mirtimi?

 31. Agota says:

  Labai fainas testas man viskas tiko

 32. ZyQux says:

  Nezinau kodel, bet ties 5-u klausimu parasiau “nuverciau siena”… Tai sakykit how motivational is that! :) Dq autoriui, nors ir pasigedau geresnio intro i si is uzsienio atkeliavusi testa.

  Manau daug geriau butu parasyti, jog cia ne su konkretus daiktai, kurios matai butu aprasoma (samanos, purios etc), bet, manau turetu buti, BENDRAS JAUSMAS IS VIDAUS SKLINDANTIS, kuomet save ‘isipaisai’ i ta vizija.. Pvz, megaujuosi, gera, linksma etc

 33. k.l. says:

  Įdomu, nemažai teisybės, bet kartais ir linksma – parašiau, kad rūke vaikštinėsiu ir mėgausiuos, nes man taip tikrai patinka. O pasirodo – ten mano požiūris į mirtį! Kažkodėl abejoju, kad mėgausiuos…

  O, geras – jau parašius savąjį paskaičiau kai kuriuos komentarus, pasirodo, vienas beveik identiškas yra. Mums pasisekė, Lukai – mirties neišsigąsim, o atvirkščiai. Bet būtų gerai dar ne šiandien, tiesa? :)

 34. Virginija says:

  Negaliu nepasidalint visai netikėtu sau atsakymu apie mirtį. o gi rašiau,kad rūke pirmiausia džiaugiuosi,tačiau,jeigu tuo metu vairuoju aotomobilį,tai sustoju,atsidarau dureles ir ramiai,lyriškai pabūnu su savimi,kol rūkas prasisklaidys ir bus saugu keliauti toliau….ooo,kad taip ir būtų prieš iškeliaujant

 35. Viktorija says:

  O aš ties punktu apie rūką parašiau, kad išsitraukiu iš rankinės žibintuvėlį ir budriai einu pirmyn :)

 36. Rasele says:

  Ačiū, labai giliai užkabinantis ir pateikiantis netikėtų atradimų testas :)

  Man daugelis atsakymų – labai atitiko.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.