fbpx

Bėgs daugiau nei 100 Lietuvos įmonių

Šiemet verslo įmonių entuziazmas bėgti itin didelis: iki bėgimo renginio „Nike We Run Vilnius/DNB pusmaratonis“ likus dar visam mėnesiui, užsiregistravusių įmonių komandų jau daugiau nei 100 ir tai beveik dvigubai daugiau nei pernai šiame renginyje. Tarp bėgančių jau rikiuojasi „Omnitel”, „Lukoil”, „Tez tour”, „Cgates”, „Microsoft“, „Pigu.lt“, „Impuls“ ir daugelio kitų įmonių komandos. Pasak vienos didžiausių Lietuvoje verslo valdymo konsultantacijų ir mokymų bendrovės „OVC Consulting“ konsultanto Raimundo Dzimido, tokie renginiai ne tik skatina bendradarbiavimą bei gerina santykius tarp darbuotojų, bet gali įpūsti ir naujos energijos darbams.

Begimas 2„Tai, kad bėgimas per pastaruosius kelis metus labai išpopuliarėjo – niekam ne paslaptis. Labai džiaugiamės, kad žmonės šį sveiką pomėgį atsineša ir į savo darbovietes, kuriose sugeba užkrėsti kolegas tiek, kad visas būrys bendradarbių, su vadovais priešakyje, pasiryžta dalyvauti bėgimo renginiuose, – sako renginio iniciatorės – sporto prekių gamintojos „Nike“ – prekės ženklo atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė. – Šiais metais bėgančių įmonių entuziazmas netikėtai didelis: iš daugiau nei 5 tūkst. užsiregistravusių dalyvių, beveik 2 tūkst. yra įmonių komandų atstovai”.

Bene įspūdingiausia – vienų iš renginio partnerių DNB banko komanda, į kurią buriasi daugiau nei 100 narių iš visos Lietuvos ir net Latvijos. „Sveika gyvensena mūsų organizacijoje yra skatinama, o bėgimas – puiki jos forma, kadangi kiekvienas gali pasirinkti sau tinkamą distanciją bei tempą. Tam tikra prasme bėgimo filosofija atspindi taupymo filosofiją – reikia sudaryti sutartį su savimi ir po truputį, tačiau reguliariai tam skirti – vienu atveju – jėgų ir laiko treniruotėms, kitu – pinigų santaupoms. Pasiryžimas bėgti skatina ryžtingai žengti į priekį ir siekti užsibrėžtų tikslų“, – sako DNB banko rinkodaros ir komunikacijos specialistė Rūta Bložytė-Saghaei. Šiemet kaip niekada gausi ir telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ komanda, kurią iš viso sudaro 53 darbuotojai, o tarp bėgančiųjų yra ir pats bendrovės prezidentas Dan’as Strömberg’as. Pasak pirmą kartą savo jėgas bėgimo renginyje „Nike We Run Vilnius/DNB pusmaratonis“ išbandyti nusprendusių – didžiausio degalinių tinklo Lietuvoje „Lukoil” komandos atstovės Linos Malaškevičienės, reikėjo tik užsiminti ir darbuotojai patys ėmė burtis į komandą. Jau dabar įmonių darbuotojai rengia bendras treniruotes, tarpusavyje dalinasi rezultatais ir patarimais.

Vienos didžiausių Lietuvoje verslo valdymo konsultacijų ir mokymų bendrovės „OVC Consulting“ konsultanto Raimundo Dzimido teigimu, bėgimas – komandai gali tapti iššūkiu, tačiau tai, kokią naudą gali atnešti dalyvavimas tokiuose renginiuose – labai didelė: „Moksliškai įrodyta, kad darbuotojai vienas kitą geriau pažįsta ne darbinėse situacijose. Dalyvavimas tokiuose renginiuose leidžia pamatyti kitas kolegų charakterio savybes, kurios galbūt neturi terpės atsiskleisti darbo aplinkoje. Neretai po tokių pramogų darbuotojai tampa draugais, santykiai tampa atviresni, įgyjamas didesnis pasitikėjimas vienas kitu“.

Begimas

Specialistas pabrėžia, kad itin didelę reikšmę turi ne pats dalyvavimas bėgime, bet ruošimasis jam. Pasiruošimo etape vyksta dalinimasis įspūdžiais, patarimais, kiekvienas komandos narys įgyja tam tikrą vaidmenį – trenerio, mokinio ir pan. Atsiranda tarpusavio bendradarbiavimas, kuris neretai persikelia ir į darbines situacijas. Atėjus renginio dienai, visi tarsi susivienija, atsiranda bendrumo ryšys, kuris padeda siekti užsibrėžto tikslo. Šiuo atveju svarbiausios emocijos.

Tarptautinis bėgimo renginys „Nike We Run Vinius/DNB pusmaratonis” gegužės 25 d. Lietuvoje bus organizuojamas jau trečiąjį kartą. Dalyviai gali rinktis bėgti 5 km, 10 km arba 21,098 km distanciją. Mažųjų dalyvių laukia speciali trasa vaikams. Visi norintys bėgti gali pildyti registracijos anketą oficialioje renginio svetainėje: www.werunvilnius.lt.

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.