Kviečiame besilaukiančias moteris į grupinius dėmesingo įsisąmoninimo (Mindfulness) užsiėmimus, kurių metu per įvairias meditacines ir vizualizacines technikas mokysimės šį laikotarpį išgyventi ramiau, pozityviau ir prasmingiau.

Dėmesingas įsisąmoninimas (Mindfulness) – tai proto treniravimas sutelkti dėmesį į dabartinį momentą ir tai, ką tuo metu patiriame. Tai galingas įrankis gerinantis žmogaus gerovę, didinantis ramybę, pasitikėjimą ir gyvenimo džiaugsmą.

Dėmesingo įsisąmoninimo praktikos nėštumo metu padeda sumažinti stresą, depresiją, nerimą ir didina vidinę harmoniją. Taip pat dėmesingas įsisąmoninimas gali padėti išvengti priešlaikinio gimdymo, įtakoti geresnę būsimo naujagimio sveikatą ir jo vystymąsi.

Mokymus ves: Indrė Vaidelienė – psichologė-psichoterapeutė, LSMU Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos specialistė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė,  www.psichologiniaisprendimai.lt

Užsiėmimai vyks antradieniais 05-08 – 06-26.
Užsiėmimų laikas 11:00-12:15.
Vieta: seminaras vyks Kaune, tikslesnį adresą pranešime po registracijos.
Vieno užsiėmimo kaina: 10 eur (mokant už kelis užsiėmimus 8 eurai už užsiėmimą).
Registracija: tel. 8 658 48293 Indrė, el.p. i.vaideliene@gmail.com
Iliustracija: rawpixel.com

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!