Depresijos gydymo centras

depresijos-gydymo-centras

Sveiki visi! Štai ir žadėti pokyčiai. Labai džiaugiamės ir oficialiai atsidarome kaip Depresijos gydymo centras. Žadame jums turiningą kelionę, tad kviečiame jungtis prie mūsų, o jau esamus draugus toliau mus sekti ir aktyviai įsitraukti.

Artimiausiu metu iš arčiau supažindinsime su depresija. Sužinosite kas ta depresija, kokios jos rūšys, apie jos gydymą. Taip pat sužinosite kas čia per centras ir kokie specialistai jame darbuojasi. Taigi tokia bus pradžia.

Kiek vėliau pristatysime rubrikas, kurias esame numatę: depresijos gydymas, artimiesiems, geros nuotaikos laboratorija ir klausk psichologo. Kol kas tokios, o kaip toliau bus – pagyvensim, pamatysim.

Nors planuojame skirti nemažai dėmesio depresijai ir kaip ją įveikti, tačiau pagalvojome apie žmones, kurie tiesiog nori būti sveikesni, geros nuotaikos bei sužinoti ką nors naujo, įdomaus ir sau naudingo iš psichologijos mokslo lobyno, todėl jiems skiriama atskira rubrika – Geros nuotaikos laboratorija.

depresijs-gydymo-centras

Norėdami pasmalsauti ir peržiūrėti mūsų puslapį spauskite ant šios nuorodos: depresijosgydymas.lt

Tam kartui tiek. Kviečiame jungtis prie mūsų spaudžiant Patinka mūsų feisbuko puslapyje, o jau esamiems bičiuliams sakome iki pasimatymo.

Su jums bendravo ir toliau dažniausiai bendraus klinikinis psichologas Antanas Mockus. Geriausi linkėjimai.

Share Button

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.