Didi drąsa
0 (0)

didi_drasaBrene Brown „Didi drąsa: Kaip sprendimas būti pažeidžiamu keičia mūsų gyvenimą” (2014) Išleido: Žmogaus studijų centras

Kiekvieną dieną susiduriame su nežinomybe, rizika ir emociniu pažeidžiamumu – to neišvengsime, tačiau tik nuo mūsų priklauso, kuriuo – drąsos ar vengimo – keliu eisime. Bijodami būti įskaudinti, nuvilti, pažeminti ar atstumti, užsidedame šarvus, tikėdamiesi, kad tai mus apsaugos ir padės tapti stipresniais. Tačiau tai tik dar labiau mus atitolina nuo to, kokiais norime būti, nes patys pabėgame iš situacijų, kuriose galime užaugti. Savo energiją eikvojame bandydami išvengti rizikos, neigiamų patyrimų ir skausmo. Taip prarandame galimybę gyventi iš visos širdies, būti tikru, atrasti ryšį su kitais žmonėmis ir savo talentus.

Leidimas sau būti pažeidžiamu nėra silpnybė. Atvirkščiai, – tai prasmingų žmogaus išgyvenimų šerdis. Be jo negali būti nuoširdžios meilės, artimų santykių, tikrų pergalių, kūrybos, įkvepiančios lyderystės. Šioje knygoje autorė sugriauna visus mitus apie pažeidžiamumą, parodydama visai kitą, teigiamą jo veidą. Dvylika metų tyrusi pažeidžiamumą, Brene Brown aprašo jo svarbą asmenybės augimui ir ragina visus didžiai išdrįsti gyventi tikrą, pilnavertį gyvenimą be kaukių ir apsimestinės stiprybės. Ši knyga skirta žmonėms neabejingiems savo gyvenimui – norintiems surasti savo tikrąjį „aš“, tapti empatiškais, drąsiais, atspariais gėdai, išsivaduoti iš primestų normų, norintiems užauginti laimingus vaikus, siekiantiems artimesnių santykių, ieškantiems kūrybos ir efektyvios lyderystės. Neabejojame – ji pakeis jūsų gyvenimą.

Dr. Brene Brown yra tyrėja ir dėstytoja Hiustono universitete, kelių bestselerių autorė. Ši knyga 2012 m. atsidūrė pirmoje vietoje tarp „The New York Times“ bestselerių ir iki šiol skina pardavimų rekordus. Jos pasakyta kalba apie pažeidžiamumo galią, kuri internete pasklido tarsi virusas, atsidūrė dešimtuke visų laikų labiausiai žiūrimų „TED“ pranešimų. Jis buvo peržiūrėtas daugiau nei 13 milijonų kartų ir išverstas į 44 kalbas.

Skelbtos ištraukos: 10 autentiško gyvenimo „kelrodžių “, Ar Facebook’as yra tiesiog narcizų sambūris?

Vaizdo įrašas „Pažeidžiamumo galia”:
[Yra lietuviški titrai]

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.