Didžiosios žiemos maudynės Baltijos jūroje

Maudynės

2016 m. vasario 13 d., Palangoje vyks tradicinė grūdinimosi šventė „Palangos ruoniai-2016″.
Kaip visada, sutraukiančios didelį būrį maudynių mėgėjų bei dar daugiau žiūrovų, maudynės vyks 15 val. prie Palangos tilto. Jei stipresnio šalčio sveikuoliai ir nesitiki, bet viliasi dar sulaukti sniego.

Lietuvos sveikuolių sąjunga 2016-uosius metus paskelbė „Sąmoningos tėvystės metais“, šia tema šventėje vyks konferencija apie sąmoningų vaikų ugdymą, kalbėsime apie sėkmingas patirtis, neišnaudotas galimybes, visuomenės bei tėvų vaidmens svarbą.

Renginio vakarinėje dalyje bus pasveikinti ekstremalaus eketės plaukimo dalyviai, ledinės nuotraukos konkurso nugalėtojai. Lietuvos sveikuolių sąjungos ilgaamžiai dalinsis sveiko gyvenimo paslaptimis su šventės dalyviais. Į renginį kviečiami visuomenės veikėjai, politikai, kurie mano ir daro, kad valstybės vienas iš pagrindinių prioritetų privalo būti – sveikos visuomenės kūrimas. Ir svarbiausia nori pradėti nuo savęs.

Ledas

„Vasario mėnuo Lietuvoje yra paskelbtas sveikatos mėnesiu. Visoje Lietuvoje vyko ir vyksta įvairūs renginiai, skirtingos institucijos bendradarbiaudamos siekia, kad sveikų žmonių Lietuvoje būtų kuo daugiau. Lietuvos sveikuolių sąjungos indėlis taip pat ryškus. Sveikuolių sąjungos idėją šį mėnesį skirti sveikatingumui perėmė ir valstybinės institucijos“, – teigia Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis.

Lietuvos sveikuolių sąjunga | sveikuoliai.lt

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.