Š.m. lapkričio 16-17-18 dienomis Vilniuje mokymus ves garsi, patyrusi ir puiki lektorė, dirbanti vaikų ir paauglių sveikatos psichologijos srityje, dr. Hannah Whitney (Readingo universitetas, UK). Dr. Hannos Whitney žinios psichoterapijos srityje labai plačios ir gilios. Dėstydama ji ne tik visada labai praktiškai bei išsamiai pateikia tiesiogiai su dėstoma tema susijusias žinias, bet ir suteikia papildomos, labai praktiškos ir konkrečios informacijos kaip dirbti su įvairių problemų turinčiais vaikais.

Planuojamos mokymų temos:
• supratimas apie vaikų smegenų vystymąsi (kas yra „normalus“ vaikų/paauglių vystymasis),
• generalizuotas nerimo sutrikimas: darbas su Dugas modeliu ir gydymas,
• kompleksinės traumos ir darbas su jomis.

Mokymai yra Įvadinio psichoterapijos (KET) mokymo dalis.
Bus vertimas į lietuvių kalbą.

Seminaras vyks viešbutyje „Panorama“, Sodų g. 14, Vilnius.

Yra kelios vietos dalyvauti papildomai.

Mokymų kaina Įvadinio psichoterapijos kurso absolventams bei Dėmesingu įsisąmoninimu grista KET kursantams ir absolventams: 3 dienos – 119 eurų, kitiems – 149 eurai.

Norinčiuosius prašome registruotis užpildant šią anketą: https://goo.gl/forms/Mj9xEiSTHFKuJMVF2 arba el.paštu info@psichoterapija.info. Informacija teikiama tel. +370 602 50142, +370 616 53444.

Informacija apie visus mūsų mokymus specialistams skelbiama:
facebook‘e – Kognityvinė elgesio terapijaMindfulness LT, bloge – Mąstyk ir veik, svetainėje psichoterapija.info.

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!