Laurinaitis

Psichologų Pavasaris – neatsiejama Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto dienų – Fiesta Personæ – dalis. Kiekvienais metais į renginį suvažiuoja lektoriai iš Vilniaus ir Kauno universitetų tam, kad ne tik plėstų psichologijos studentų žinias, bet su psichologo kasdienybe supažindintų ir svečius.

“Žuvis ieško kur giliau, žmogus ieško kur geriau. Dažnai labai ir pas psichoterapeutus pacientas ateina norėdamas, kad jam pasidarytų geriau ir žinoma jau kas kas, o psichoanalitiniai psichoterapeutai didžiąja dalimi savo pacientą nuvilia. Nes jie dirba ne tam, kad jam būtų geriau “čia”, o tam kad jam būtų geriau “ten” [ateityje]. Ir kartais dėl to “čia” turi būti labai blogai”, – aiškina gydytojas psichiatras, psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis.

Paskaitoje aptariamas psichoterapinis, psichologinio konsultavimo procesas sykiu išskiriant 7 gelmių psichologijos konsultavimo principus, pasiremiant Džonatano Šedlerio darbais.

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!