obuliaiGeštaltinė terapija padeda sustabdyti miglotos ateities vizijų ir praeities prisiminimų švytuoklę ir įsisąmoninti, kad gyvename dabarties momente. Šiuo metu tai yra viena iš labiausiai žinomų ir praktikuojamų pasaulyje psichoterapijos krypčių.

Vilniaus Geštalt institutas lapkričio 15 d. Klaipėdoje organizuoja Įvadinį seminarą apie geštalto terapiją.

Kam jis skirtas? Visiems, kas domisi psichoterapija ir/arba norėtų studijuoti geštalto terapiją, tačiau dar nežino, ar ši terapijos kryptis tinka ir patinka.

Praktinį įvadinį užsiėmimą ves Brigita Kaleckaitė – sertifikuota geštalto terapeutė, Vilniaus ir Rygos Geštalt institutų dėstytoja. Seminaro metu susipažinsite su esminiais geštalto teoriniais principais, sužinosite apie terapijoje taikomus metodus ir sąvokas, Jums bus išsamiai pristatyta geštalto mokymo programa ir atsakyta į visus iškilusius klausimus. Geštalto terapija yra stipriai orientuota į praktiką, todėl seminaro dalyviai turės galimybę teoriją išbandyti praktiškai!

Seminare vietų skaičius ribotas.

Registracija į seminarą vyksta iki lapkričio 14d. el.paštu: gestalt.mokymai@gmail.com arba telefonu +370 698 81194.
Seminaro vieta: Žvejų g. 1, Klaipėda (Galerijos patalpose).
Seminaro trukmė: nuo 17 iki 20 val.
Kaina: 40 Lt.
Trumpai apie dėstytoją:

Brigita Kaleckaitė (Lietuva) – Vilniaus ir Rygos Geštalt institutų dėstytoja, sertifikuota geštalto terapeutė, turinti Europos Psichoterapeuto sertifikatą (ECP) ir yra Europos Geštalto terapijos asociacijos narė, personalo valdymo konsultantė, GATLA vasaros intensyvių mokymų ir Hamburgo Geštalt instituto mokymų programos dalyvė. 2012 m. Brigita sėkmingai baigė supervizorių mokymo programą Sankt Peterburgo Geštalt institute (Rusija). Ji veda mokymus Lietuvoje, Latvijoje, Gruzijoje ir Rusijoje; gyveno ir dirbo Latvijoje, Švedijoje ir Danijoje.

Trumpai apie naują mokymo grupę:

Vilniaus Geštalt institutas nuo šių metų gruodžio pradeda penkerių metų mokymo programą Klaipėdoje. Pirmos pakopos mokymus galės lankyti visi psichoterapija besidomintys klaipėdiečiai. Norintys gilinti žinias ir tęsti studijas, privalės atitikti psichoterapeuto specialybei keliamus pagrindinius reikalavimus. Kita grupė čia bus renkama tik 2015 metais!

Visą vienerių metų programą sudaro 8 savaitgalių seminarai (160 val.): iš jų 7 seminarai, skirti grupinei terapijai, o 1 – geštalto terapijos teorijai ir metodologijai. Seminarai vyks tik savaitgaliais (penktadieniais – sekmadieniais). Seminarus ves Vilniaus ir Rygos Geštalt institutų dėstytojai. Visi dėstytojai yra Europos Geštalto terapijos asociacijos nariai.

Daugiau informacijos : www.gestaltinstitute.eu

Share Button
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė
DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais. DĖKOJAME už supratingumą!