akcija-vaikams

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija prisidėjo prie akcijos „Ir maža širdelė turi didelių idėjų”. Rugpjūtį Maltos ordino pagalbos tarnyba vykdo akciją „Ir maža širdelė turi didelių idėjų”, globojamą socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės. Šiandien ministrė akcijos organizatoriams perdavė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kolektyvo mažiesiems mokyklai skirtas dovanas.

Akcijos metu renkama parama, kad artėjant naujiems mokslo metams vaikai iš sunkiai besiverčiančių, socialinės rizikos šeimų, daugiavaikės šeimos, našlaičiai, vaikai su negalia būtų aprūpinti reikiamomis mokyklinėmis priemonėmis.

Pasak ministrės A. Pabedinskienės, labai svarbu, kad sunkiau besiverčiančios šeimos sulauktų paramos ir dėkojo organizatoriams už šią gražią ir prasmingą iniciatyvą.

Ministrė vaikams nuvežė kuprinių, įvairių mokyklinių priemonių, o vaikai įteikė savo rankų darbo dovanėlių.

Akcija vyksta iki vasaros pabaigos, ją paremti galima paskambinus ar nusiuntus žinutę trumpuoju numeriu 1404 (1,5 euro) arba per svetainę maltieciai.lt. Akcijos metu rugpjūčio mėnesį mokyklinės priemonės bus renkamos Maltos ordino pagalbos tarnybos biuruose visoje Lietuvoje.

Primename, kad siekdama, kad nepasiturinčios šeimos, auginančios mokyklinio amžiaus vaikus, tinkamai galėtų pasiruošti mokslo metams, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija yra parengusi įstatymų pataisas, jog 25 proc. būtų padidinta paramos, skirtos mokinio reikmenims įsigyti, suma (nuo 45,6 euro iki 57 eurų).

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!