Kestutis.Dragunevicius

Psichologų Pavasaris – neatsiejama Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto dienų – Fiesta Personæ – dalis. Kiekvienais metais į renginį suvažiuoja lektoriai iš Vilniaus ir Kauno universitetų tam, kad ne tik plėstų psichologijos studentų žinias, bet su psichologo kasdienybe supažindintų ir svečius.

Šių metų paskaitų ciklą užbaigęs Kęstutis Dragūnevičius pasakojo apie intelekto koeficientą, kaip atsirado jį matuojantys testai, kaip jie kito ir kuo tapo mūsų dienomis. Mitais apipintas mokslas nėra praeitis, lektoriaus nuomone dar nemažai yra pseodomokslinių įsitikinimų apie intelektą kurie suvokiami kaip pliki moksliniai faktai, pavyzdžiui, vienas tokių klaidinančių įsitikinimų yra tas, jog su amžiumi, senstant intelektas silpsta.


Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!