Kaip išsirinkti tinkamą žmoną

Iliustracija: pixabay.com

Kartą vyrai paklausė senio:
– Diedai, sakyk, va tu jau su savo žmona 50 metų kartu gyvenate ir visi žino, kad draugiškai, jokių barnių pas jus. Kaip čia taip?

– Jaunystės vakarais rinkdavomės kaimo šokiuose. Po to, pagrindine gatve vaikinai lydėdavo merginas namo. Vieną vakarą palydėjai – nieko, antrą – jau draugauji, tris kart palydėjai – jau skaityk jaunikis esi.

Štai ir aš, lydžiu vieną, pasakoju kažką, einam susikibę už parankių ir staiga jaučiu, kaip ji tyliai savo ranką man iš parankės traukia. Iš pradžių nesupratau, bet pasirodo užsišnekėjęs buvau ir nepastebėjau, kaip einu tiesiai per balą. Na bet ir einu sau tiesiai toliau, lyg niekur nieko. O ji, balą apibėgo ir vėl man į parankę. Einame toliau. Pastebėjau kitą balą, bet einu jau per ją tyčia, o ji vėl – ranką ištraukia, apibėga ir šalia.

Sekantį vakarą einu jau su kita, bet tuo pačiu maršrutu. Ta pati situacija – balas apibėga. Kitą vakarą einu su trečia. Vėl kažką pasakoju, vėl kelio viduryje bala ir vėl einu tiesiai. Prieiname balą – ji tvirtai įsikibus laikosi, šonan nesuka, klauso ką pasakoju… Einą per balą su manimi kartu.

„Aha – turbūt nepastebėjo balos“ galvoju. Einame prie kitos – gilesnės. Panelė jokiais būdais į balą nereaguoja, eina sau lyg niekur nieko. Va nuo to karto ir einam per gyvenimą drauge, nei pykstamės, nei ką, gyvename gražiai sutardami.

Share Button

You may also like...

22 Responses

 1. antanas says:

  kai issirinksi tam tikros pakraipos tai barsis istisai ir dar sugalvos pateisinama priezasti. kai jaunas nezinai kaip o lietuvoj apie tai ne zodzio. man atrodo dauguma lietuviu yra iskrypeliai.

 2. antanui iš mažosios "n" says:

  klausyk antanai, mane kaip Lietuvį tavo komentaras žeidžia. Turbūt pats toks esi, kad kitus taip vadini…

 3. Kiskutis says:

  Antanai, tu turi problemu su galva :)

 4. Jorūnė says:

  Ačiū Dievui, prieš 30 metų sutikau normalų lietuvį,tai dar ligi šiol kartu….:)))) to paties visoms linkiu

 5. Jonis says:

  aš, diedo vietoj, būčiau lydėjęs trečią, kuri prieš balą mane perspėtų, sustabdytų, ar patrauktų į šoną.

 6. Saulius says:

  Matyt trečioji akla buvo,o gal ir kurčia :)

 7. Mariusa says:

  grazu :)

 8. Deivis says:

  tai kad siais laikais ne vienos nerasi kuri per bala su tavim eitu:))

 9. aha says:

  tai kad dabar arba bala ne kaskart rasi,arba berna,kuris lydetu…

 10. Gintarė says:

  O man atrodo, kad geriau eiti su ta, kuri ir tave patį nutemps nuo balos :)

 11. Prašmatnas says:

  Kas kartu pasivaikščioti?:)

 12. TAdas says:

  o as karta padariau klaida. stengiausi ja pernesti per visas balas, o pasirodo kad ji tik norejo lipti kartu su manimi i jas.Taip po 2,5m issiskyre musu keliai

 13. bondar says:

  Paprastai pateikta ,bet mldc senis:)

 14. 27 says:

  Antanai maziau rukyk, Tadai is klaidu mokomes:)

 15. Mantas says:

  Klausykit jus nors supraskit ka turi omeny visos tos balas kad nemato,jis turi omeny tai kad kokios problemos tarp ju ivyko kokie pykciai ar nesantaikos arba koks ivykis ziaurius is gimines ir panasiai jie turi omeny ta kad jie tas kliutys kartu iveikdavo tai del to ir liko kartu:)

 16. Tangomannn says:

  Mantas teisingai suprato…

 17. my says:

  Tie,kurie nori,kad juos moterys nuo balų temptų,yra amžini mamyčiukai,kuriuos reikia saugot ir traukt iš bėdos.

 18. Tiesa says:

  Taip, tiesa – kažkada tokių moterų tikrai būta. Tiesa ir ta – kad dabar tokių nebėra. Atsimenu kai man vaikystėje mamos dėdės ir tetos pasakodavo apie žmonas, kurios su savo sutuoktiniais net į Sibiro tremtį vykdavo, nors galėjo to ir nedaryti. Arba sergantį 20 metų vyresnį vyrą nuoširdžiai ir atsidavusiai slaugydavo kol jis numirdavo, ir tik tada imdavo į kitus žiūrėti. Dabar tai skamba kaip nereali pasaka.. Vienas psichologas kažkada aiškino, jog taip būdavo dėl religingumo, alkoholio nevartojimo ir medijų nesužaloto mąstymo.

 19. Liuce says:

  Būtent, šiais laikais reta moteris, žengs per balas (iškilusias problemas) dauguma moterų kai iškyla problemos tiesiog eina savo keliu…

  • Zanocka says:

   Yra yra tu zengianciu kartu moteru. Deja, kai kurie vyrai imurkdys balon ir paliks. Ir begs kur geriau ir silciau. Savo kailiu patyriau.

 20. Lina says:

  Esme ne baloj gi.mergina jo klausesi.klausesi.cia yra esme.ji nepastebejo balos.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.