Kaip išsirinkti tinkamą žmoną

22
Iliustracija: pixabay.com

Kartą vyrai paklausė senio:
– Diedai, sakyk, va tu jau su savo žmona 50 metų kartu gyvenate ir visi žino, kad draugiškai, jokių barnių pas jus. Kaip čia taip?

– Jaunystės vakarais rinkdavomės kaimo šokiuose. Po to, pagrindine gatve vaikinai lydėdavo merginas namo. Vieną vakarą palydėjai – nieko, antrą – jau draugauji, tris kart palydėjai – jau skaityk jaunikis esi.

Štai ir aš, lydžiu vieną, pasakoju kažką, einam susikibę už parankių ir staiga jaučiu, kaip ji tyliai savo ranką man iš parankės traukia. Iš pradžių nesupratau, bet pasirodo užsišnekėjęs buvau ir nepastebėjau, kaip einu tiesiai per balą. Na bet ir einu sau tiesiai toliau, lyg niekur nieko. O ji, balą apibėgo ir vėl man į parankę. Einame toliau. Pastebėjau kitą balą, bet einu jau per ją tyčia, o ji vėl – ranką ištraukia, apibėga ir šalia.

Sekantį vakarą einu jau su kita, bet tuo pačiu maršrutu. Ta pati situacija – balas apibėga. Kitą vakarą einu su trečia. Vėl kažką pasakoju, vėl kelio viduryje bala ir vėl einu tiesiai. Prieiname balą – ji tvirtai įsikibus laikosi, šonan nesuka, klauso ką pasakoju… Einą per balą su manimi kartu.

„Aha – turbūt nepastebėjo balos“ galvoju. Einame prie kitos – gilesnės. Panelė jokiais būdais į balą nereaguoja, eina sau lyg niekur nieko. Va nuo to karto ir einam per gyvenimą drauge, nei pykstamės, nei ką, gyvename gražiai sutardami.

Dalintis:

22 COMMENTS

 1. kai issirinksi tam tikros pakraipos tai barsis istisai ir dar sugalvos pateisinama priezasti. kai jaunas nezinai kaip o lietuvoj apie tai ne zodzio. man atrodo dauguma lietuviu yra iskrypeliai.

 2. klausyk antanai, mane kaip Lietuvį tavo komentaras žeidžia. Turbūt pats toks esi, kad kitus taip vadini…

 3. Ačiū Dievui, prieš 30 metų sutikau normalų lietuvį,tai dar ligi šiol kartu….:)))) to paties visoms linkiu

 4. aš, diedo vietoj, būčiau lydėjęs trečią, kuri prieš balą mane perspėtų, sustabdytų, ar patrauktų į šoną.

 5. o as karta padariau klaida. stengiausi ja pernesti per visas balas, o pasirodo kad ji tik norejo lipti kartu su manimi i jas.Taip po 2,5m issiskyre musu keliai

 6. Klausykit jus nors supraskit ka turi omeny visos tos balas kad nemato,jis turi omeny tai kad kokios problemos tarp ju ivyko kokie pykciai ar nesantaikos arba koks ivykis ziaurius is gimines ir panasiai jie turi omeny ta kad jie tas kliutys kartu iveikdavo tai del to ir liko kartu:)

 7. Tie,kurie nori,kad juos moterys nuo balų temptų,yra amžini mamyčiukai,kuriuos reikia saugot ir traukt iš bėdos.

 8. Taip, tiesa – kažkada tokių moterų tikrai būta. Tiesa ir ta – kad dabar tokių nebėra. Atsimenu kai man vaikystėje mamos dėdės ir tetos pasakodavo apie žmonas, kurios su savo sutuoktiniais net į Sibiro tremtį vykdavo, nors galėjo to ir nedaryti. Arba sergantį 20 metų vyresnį vyrą nuoširdžiai ir atsidavusiai slaugydavo kol jis numirdavo, ir tik tada imdavo į kitus žiūrėti. Dabar tai skamba kaip nereali pasaka.. Vienas psichologas kažkada aiškino, jog taip būdavo dėl religingumo, alkoholio nevartojimo ir medijų nesužaloto mąstymo.

 9. Būtent, šiais laikais reta moteris, žengs per balas (iškilusias problemas) dauguma moterų kai iškyla problemos tiesiog eina savo keliu…

  • Yra yra tu zengianciu kartu moteru. Deja, kai kurie vyrai imurkdys balon ir paliks. Ir begs kur geriau ir silciau. Savo kailiu patyriau.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here