Kodėl mes dedame pastangas, bet mums nesiseka sukurti santykių, pasiekti sėkmę, pasveikti, uždirbti pinigų, gauti geresnį darbą, turėti šeimą? Mūsų pasąmonė turi tam priežastis.

Naujas metodas „ThetaHealing ®“ (Teta gydymas) padės jas surasti ir pakeisti, kad mūsų pasąmonė padėtų mums sukurti tai, ką norime fiziniame, emociniame ir dvasiniame lygmenyje.

Trijų dienų mokymai Vilniuje (rugsėjo 8-10 d.) ir Kaune (rugsėjo 22-23 d.) www.tetametodas.lt.

Mokymai skirti psichologams, gydytojams, verslininkams ir visiems kitiems dvasiškai tobulėti siekiantiems žmonėms, o taip pat jau einantiems dvasiniu keliu.

Mokymus veda sertifikuota ThetaHealing instruktorė, praktikė Vilma Urbanavičienė, leidyklos „Mijalba“ vadovė, dvasinio tobulėjimo centro „Šviesos namai“ steigėja ir vadovė 30 metų gilinasi įžmogaus psichologinį ir dvasinį tobulėjimą. Užsiregistruoti į renginius galima užėjus į šią svetainę www.tetametodas.lt.

Share Button
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė
DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!