Kame laimė?


Iliustracija: pexels.com

Kartą mokinys paklausė išminčiaus:
– Ar tiesa, kad ne piniguose laimė?

Tas atsakė, kad visiška tiesa ir tai įrodyti visai paprasta:
– Už pinigus gali nusipirkti lovą, bet ne miegą; maistą, bet ne apetitą; vaistus, bet ne sveikatą; tarnų, bet ne draugus; moteris, bet ne meilę; namą, bet ne namus; pramogas, bet ne džiaugsmą; mokytojus, bet ne protą. Ir tai, kas paminėta, dar toli gražu ne visas sąrašas.

Share Button

You may also like...

5 Responses

 1. virginija says:

  ..laime…,kai gali priglusti prie ka tik nupjautos zoles ir gerti sodru kvapa iki apsvaigimo…,laime-kai tavo kuna glamoneja svelnios ezero bangos dieviskoje tyloje..laime-kai tu priglundi prie medzio kamieno ir geri visomis kuno lastelemis energija..visa tai jausti,suprasti nieko nekainuoja,tereikia tik atverti savo sielos vartus ir ji prisipildys muzikos,tavo gyvenimo muzikos,jos virpesiuose atrasi ir meile,sekme,”forte”tonuose pajausi skausma,gal isdavyste,,,bet tai gyvenimas,tai preliudija i tai,kad tikru jausmu,zmoniu pirkti nereikia jie tavyje…tik gerai isiklausyk….

 2. kkkkkkk says:

  aš šiandien patyriau visišką laime, toki tobula džiaugsmą kad net ašaros birejo. o ji patyriau tiesiog nusipirkusi mp3 grotuva, pamanysite kas cia tokio bet man tas grotuvas buvo 2 metu svajone ir del jo isleidau savo pirmus labai sunkiai uzdirbtus pinigus. ne piniguose laime, o svajoniu išsipildyme, skaitantiems, linkiu geros dienos :)

  • Seselis says:

   Idomu Kiek jis turejo kainuoti, jog ieitu I svajoniu sarasa?:)

   • Ginija says:

    Neteisingas klausimas :) …nesvarbu kiek kainuoja kazkoks daiktas , daug svarbiau KIEK zmogus gali sau leisti uz ji sumoketi . Gyvenimas jau toks ,kad kai kurie svaistosi milijonais , o kai kuriems ir 100 euru yra labai daug .Ir net neverta kelti klausimo -kurie geresni , protingesni , gudresni ir t.t. , ir pan …Tiesiog kiekvienam zmogui yra skirtas jo likimas

   • Anonymous says:

    O gal laime ir del to kad gali megautis muzika! Kodel butinai kiek kainavo..?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.