Karštoji linija, skirta dingusių vaikų artimiesiems [1 min.]

Gegužės 25 d. 10 val. Konstitucijos salėje (Seimo I rūmai) vyks Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos ir Dingusių žmonių šeimų paramos centro rengiama konferencija „116000 karštoji linija dėl dingusių vaikų Lietuvoje – teikiamos paslaugos ir perspektyvos ateityje“. Konferencijoje bus paminėta ir Tarptautinė be žinios dingusių vaikų diena.

pagalba

Renginio tikslas – pristatyti karštąją liniją 116000 dėl dingusių vaikų, jos veiklą ir perspektyvas. Konferencijoje pranešimus skaitys įvairių institucijų atstovai, dirbantys su vaikų dingimo atvejais. Taip pat savo praktika dalysis ir atstovai iš Europos Sąjungos valstybių. Bus eksponuojami vaikų piešiniai, skirti Tarptautinei be žinios dingusių vaikų dienai paminėti.

Organizacijos ,,Missing Children Europe“ duomenimis, Europoje kas dvi tris minutes gaunamas pranešimas apie dingusį vaiką. Lietuvoje per metus dingsta 1000–1200 nepilnamečių. 2014–2015 m. Švietimo informacinių technologijų centro Statistikos skyriaus duomenimis, Lietuvoje yra 1338nesimokantys vaikai nuo 7 iki 16 metų. Į šį sąrašą patenka tie vaikai, kurie nėra registruoti nė vienoje šalies mokykloje. Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, 2014 metais buvo paskelbta 1684 vaikų paieška.
.
Renginys bus tiesiogiai transliuojamas Seimo interneto svetainėje.
.
PROGRAMA

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.