“Kuriantys Lietuvą” [#KuriantysLietuvą] – naujas socialinis video projektas, pasakojantis apie ateities Lietuvą kuriančias asmenybes, būsimus švietimo, mokslo, meno, kultūros lyderius. Pristatome pirmąją socialinio projekto #KuriantysLietuvą dalyvę – Gintarę Šatę. Tai jauna profesionalė – darželio auklėtoja ir logopedė, dirbanti su ikimokyklinio amžiaus vaikais, turinčiais raidos sutrikimų.

Prieš kelis metus Gintarė studijuodama socialinę pedagogiką Lietuvos edukologijos universitete (LEU), atliko praktiką vaikų darželyje. „Atėjusi į darželį, supratau, kad čia mano vieta. Aš myliu vaikus, kiekvieną dieną jaučiu vidinį pasitenkinimą, kad galiu padėti žmonėms, matyti, kaip auga mažieji auklėtiniai“, – sako darželio auklėtoja.

Dabar daug kalbant apie mokytojo profesijos prestižą, Gintarė pozityviai vertina situaciją. „Taip, pedagogai gauna nepelnytą atlyginimą už savo sunkų darbą. Tikiu, kad ateityje sulaužysime dabar vyraujančius stereotipus apie šią profesiją. Jeigu ne mes, jauni žmonės dirbantys švietimo srityje, tai kas ugdys mūsų vaikus?“, – teigia Gintarė Šatė.

Share Button
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė
DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!