Kaune vyks prevencinė akcija „Prie vairo tik blaivus“

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Kauno apskrities bendruomenės pareigūnai rytoj, rugsėjo 13 d., organizuoja prevencinę akciją „Prie vairo tik blaivus“. Akcijos metu, siekiant atkreipti dėmesį į vairavimo išgėrus problemą, vairuotojams bus dalinami kvapai automobiliams.

prie-vairo-tik-blaivus-kvapukaiVairavimas apsvaigus nuo alkoholio yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kurie sukelia avarijas keliuose, ypač tokias, kurių pasekmės yra sunkūs žmonių sužeidimai ar mirtys. Policijos duomenimis, per aštuonis šių metų mėnesius Kauno mieste neblaivūs vairuotojai sukėlė 136 techninius eismo įvykius ir 10 įskaitinių eismo įvykių. Šiemet Kauno mieste už administracinius teisės pažeidimus jau nubausti 787 neblaivūs vairuotojai.

Akcija „Prie vairo tik blaivus“ skirta atkreipti visuomenės dėmesį į vairavimo išgėrus problemą, priminti vairuotojų atsakomybę saugoti save ir kitus, paskatinti žmones būti pilietiškus ir netolerantiškus neblaivių vairuotojų atžvilgiu. Akcijos metu vairuotojams bus dalinami kvapai automobiliams su užrašu „Prie vairo tik blaivus!“.

Akcija vyks dviem etapais. Nuo 11 iki 12 val. Patrulių rinktinės pareigūnai Tunelio gatvėje stabdys automobilius ir nukreips juos į šalia Dainų slėnio esančią stovėjimo aikštelę, kur bendruomenės pareigūnai ir visuomenės sveikatos specialistai bendraus su vairuotojais, dalins kvapus automobiliams ir primins, kad prie vairo galima sėsti tik blaiviam. Nuo 13 iki 14 val. prevencinė akcija bus tęsiama prekybos centrų prieigose: šalia prekybos centro „Maxima“, esančio Pramonės pr. 29, Kaune, prekybos centro „Molas“, esančio K. Baršausko g. 66A, Kaune bei prie prekybos centro „Savas“, esančio Savanorių pr. 346, Kaune.

Monika Straupytė | kaunovsb.lt

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.