Dr. Juliaus Neverausko 2-jų dienų praktinis seminaras. 2018 m. rugsėjo 28-29 d. (penktadienį-šeštadienį) Vilniuje, Best Western viešbutis, Konstitucijos pr.14.

Seminare bus pristatyta atnaujinta medžiaga apie dviejų šiuolaikinės psichoterapijos krypčių – „Kognityvinės elgesio terapijos“ ir „Pozityviosios psichoterapijos“ (visų pirma stiprybėmis grįstų intervencijų) integruoto taikymo galimybes.

Seminaro tikslas – suteikti dalyviams teorinę medžiagą ir praktinius įgūdžius, leidžiančius savo darbe pradėti taikyti efektyviausias integruotos terapijos metodikas.

Įvadinio psichoterapijos A ir B kurso absolventams ir Įsisąmoninimu grįstos KET kurso dalyviams seminaro dviejų dienų kaina 69 eurai, kitiems – 89 eurai.

Būtina išankstinė registracija, kurią galite greitai ir patogiai atlikti paspaudę nuorodą https://goo.gl/forms/0st3s5vKXtSUC0el1

Registracija iki rugsėjo 24 d.

Išsamesnę informaciją apie renginį atsiųsime užsiregistravusiesiems. Vietų skaičius labai ribotas.
Papildoma informacija el.paštu info@psichoterapija.info arba telefonais 8-616 53444, 8-602 50142.

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!