Kokios dovanos yra populiariausios šiais metais?

Grožio ir kosmetikos priemonės turėtų būti populiariausios šių metų kalėdinės dovanos – tai parodė bendrovės „Spinter tyrimai” atlikta gyventojų apklausa, kurios duomenimis, dovanoti grožio ir kosmetikos priemones numatė 35 proc., apklaustųjų. Tyrimą užsakė „Eurovaistinių“ tinklas.

Vitaminus, svarbiausių medžiagų papildus ir panašias dovanas, skirtas rūpintis artimųjų sveikata, dovanoti numatė 26 proc. žmonių.

Pagal populiarumą nuo sveikatos prekių mažai atsilieka įspūdžiai ir pramogos – 22 proc. apklaustųjų per Kalėdas artimiesiems dovanos pramogų kuponą.

Beveik kas penktas Lietuvos gyventojas (19 proc.) bent vienam iš artimųjų šiemet dovanos namų ir interjero dovanų, tiek pat gyventojų ketina dovanoti sporto ir laisvalaikio prekių.

Įdomu tai, kad beveik kas penktas apklaustasis šiemet ketina nedovanoti daiktų, o vietoj to tiesiog pagaminti ypatingą vakarienę.

Vietoj dovanų artimuosius nudžiuginti vakariene labiau planuoja moterys (20,6 proc.), o vyrai teigia, kad dažniau rinksis dovanoti sporto ir laisvalaikio prekes (19,9 proc.) arba namų apyvokos, interjero dovaną (19,5 proc.).

Tarp populiariausių dovanų šiemet išlieka ir knygos, jas Kalėdoms jau supakavo 14 proc. Lietuvos gyventojų.

„Spinter tyrimai“ reprezentatyvi gyventojų apklausa buvo vykdoma lapkričio 19-30 dienomis.
Iliustracija: : Sarah Pflug / Burst

Share Button

You may also like...

1 Response

  1. Dovanos paieškos kartais trunka kur kas ilgiau nei buvo numatyta, tad nieko nuostabaus, kad dažnai yra keliamas klausimas, kokia dovana moteriai galėtų patikti labiausiai. Dauguma dailiosios lyties atstovių sutiks, kad papuošalai visada yra puikus pasirinkimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.