Labdaros koncerte bus renkamos lėšos SOS vaikų kaimų Alytaus dienos centrui – šeimų stiprinimui

plakatas 2014

Ketvirtadienį, lapkričio 13 d., 18 val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre vyks labdaros koncertas  „Šiltų širdžių namai“, kurio metu suaukotos lėšos bus skiriamos SOS vaikų kaimų Alytaus vaikų dienos centrui „Parama šeimai“.

Koncerto idėja – telkti Alytaus visuomenės pagalbą vaikams, skatinant žmones nusipirkti bilietą į labdaros renginį. Taip kiekvienas miestietis galėtų prisidėti, kad vaikai dienos centre jaustųsi saugiai, o jų tėvai gautų visą reikiamą pagalbą, kad šeimos stiprėtų ir tėvams nebūtų atimamos globos teisės, vaikai nepakliūtų į valdiškus vaikų globos namus.

Anot organizatorių visi labdaros koncerte dalyvaujantys atlikėjai Sasha Song, Agnė Petravičienė, Baltijos cirko žonglieriai broliai Kundrotai, šokių kolektyvas „Alemana“, Vaidas Pračkaila – Apolonija Zizirskienė ir kiti koncertuos neatlygintinai…

Alytaus miesto meras Jurgis Krasnickas kasmet dalyvauja SOS vaikų kaimų Alytaus vaikų dienos centro „Parama šeimai“ labdaros koncertuose ir pastebi kompleksinės pagalbos socialinės rizikos ir nepriteklius kenčiančioms šeimoms poreikio stiprėjimą.

„Labai svarbu, kad vaikas po pamokų dienos centre yra saugus, sotus, paruošęs pamokas. Bet nemažiau svarbu yra ir pagalba tokio vaikučio šeimai – nuo materialinių dalykų, iki socialinių ar psichologinių įgūdžių stiprinimo. Negalime leisti tokioms šeimoms iširti. Reikia žiūrėti vaiko interesų, o vaikams geriausia augti šeimose“, labdaros koncerto globėja, Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Nijolė Makštutienė.

SOS vaikų kaimų vaikų dienos centras išlaikomas tiek iš savivaldybės lėšų, tiek iš Lietuvos žmonių aukų. Alytaus miesto savivaldos atstovai, žinomi atlikėjai prašo geros valios piliečių ketvirtadienio vakarą praleisti Alytaus kultūros ir komunikacijos centre, stebint koncertą „Šiltų širdžių namai“.

SOS vaikų kaimų Alytaus vaikų dienos centro vadovė Inga Bubelienė ir koncerto globėja Nijolė Makštutienė kviečia geros valios alytiškius apsilankyti Vaikų dienos centre Daugų gatvėje ir patiems įsitikinti, kiek daug dalykų padėtų vaikams gyventi laimingiau ir džiaugsmingiau.

„Džiaugiamės, kai visus į centrą atėjusius vaikus galime susodinti už stalo ir pamaitinti ar padalinti popieriaus, pieštukų ir įtraukti į edukacinius užsiėmimus. Prašome Alytaus visuomenės padėti užauginti savo miesto vaiko. Kokią vaikystę jie turės šiandien, toks bus jų gyvenimas ateityje“, – sako I. Bubelienė.

Programa >>

 

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.