LEU prasideda priėmimas į magistrantūros studijas

Lietuvos edukologijos universitete (LEU) netrukus prasidės paraiškų priėmimas į magistrantūros studijas. Šiais metais LEU siūlo 29 magistro studijų programas humanitarinių, menų studijų, socialinių, fizinių ir biomedicinos mokslų srityse. Magistro studijos skirtos bakalaurams, norintiesiems toliau gilinti savo pasirinktos studijų srities žinias, atliekant teorinius ar praktinius tyrimus, siekiantiems geriau pasirengti darbo ar akademinei karjerai.

LEU_Kur-stoti

Prašymų dalyvauti I etape priėmimas ir dokumentų registravimas vyksta LEU fakultetų priėmimo komisijose. Stojimai prasidės birželio 26 dieną ir tęsis iki liepos 3 d. Komisija prašymus priims kasdien. Darbo dienomis nuo 9 iki 16 val., o paskutiniąją dieną (liepos 3 d.) dirbs trumpiau – iki 11.30 val.

Stojantieji, registruodami prašymą, turi pateikti reikalingų dokumentų originalus ir sumokėtos stojamosios studijų įmokos kvitą (stojant į vieną studijų programą – 40 Lt dydžio įmoka, į kiekvieną papildomą studijų programą arba koreguojant anksčiau nurodytus pageidavimus – po 20 Lt).

I etapo konkursinės eilės sudarymas ir skelbimas bus pateikiamas fakultetų priėmimo komisijose 2014-07-03 (12.00 val.). Likusių po I konkurso etapo laisvų vietų skaičiaus skelbimas LEU interneto svetainėje www.leu.lt, lange Stojantiesiems (2014-07-04 12.00 val.).
Apie konkursinės eilės sudarymo principus ir konkursinio balo sandarą stojant į magistrantūros studijų programas LEU rasite http://www.leu.lt/lt/stojantiesiems.

Lietuvos edukologijos universitetas – plataus profilio edukologus ruošiantis didžiausias universitetas Lietuvoje. Vis stipriau siekiantis įtvirtinti savo, kaip edukacinio pobūdžio universiteto, išskirtinę vietą Lietuvos ir Europos Sąjungos aukštojo mokslo erdvėje – studijų, mokslo ir praktikos srityse.

Universiteto dėstytojai – savo srities mokslininkai profesionalai, Lietuvos mokslų akademijos, tarptautinių mokslo organizacijų nariai, nacionalinių premijų laureatai, užsienio universitetų garbės daktarai, pripažinti rašytojai, sportininkai, menininkai.
Universitete veikia 7 fakultetai: Istorijos, Lituanistikos, Ugdymo mokslų, Filologijos, Socialinės edukacijos, Gamtos, matematikos ir technologijų, Sporto ir sveikatos.

Universitetas siekia visuomenės edukacijos, pagrįstos šiuolaikine ugdymo filosofija ir naujausiomis mokslo žiniomis. Universitetas, plėtodamas specializuoto edukacinio universiteto modelį, iš esmės atnaujindamas studijų procesą ir mokslinių tyrimų organizaciją, sieks išlaikyti prioritetiniu pedagogų, edukacijos specialistų rengimą, išplės atskirų sričių studentams ir kitoms visuomenės grupėms siūlomų paslaugų įvairovę.

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.