Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre atidaryta karpinių paroda „Pasikalbėkim tyliai tyliai…“

KarpiniaiArtėjant Vėlinėms Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia į LR Kultūros ministerijos premijos laureatės Laimutės Benešiūnaitės Fedosejevos karpinių parodą „Pasikalbėkim tyliai tyliai…“.

„Karpinys kuriamas tyloje ir jei jau „užkabino“ žiūrovą, tai ir žodžių nereikia. Savo darbais kviečiu sustoti bent akimirkai. Juk gyvename varomi negailestingo ritmo. Nebelieka laiko pasidžiaugti tyla, paprastomis gyvenimo akimirkomis. Nebespėji susitikti su draugais, pasidžiaugti dangaus aukštybėmis, tyliai ištarti „myliu“ artimam, atsiprašyti…“,– apie parodos idėją pasakoja autorė.

L. Benešiūnaitė Fedosejeva gimė Karaliaučiuje, baigė Šiaulių universitetą, vėliau studijavo Vilniaus universitete. Šiuo metu dirba Socialinių mokslų kolegijos Reklamos kūrimo programos lektore. Yra sertifikuota tradicinių amatų meistrė, 2011 m. apdovanota LR Kultūros ministerijos premija. Meno kūrėja yra dalyvavusi daugiau nei pusšimtyje kūrybinių projektų Lietuvoje, Airijoje, Austrijoje, Baltarusijoje, Japonijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Šveicarijoje, Ukrainoje, Vokietijoje.

„Pasikalbėkim tyliai tyliai…“ – jau 31-oji menininkės personalinė paroda.

Paroda Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B, Vilnius) veiks iki gruodžio vidurio.

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.