LR Prezidento taurės finalinis konkursas šiais metais keliauja į Kėdainius

Organizatorių nuotrauka (2)

1996 m. Sveikuolių sąjungos iniciatyva buvo paskelbta akcija, kurios tikslas žmonių sąmonėje įtvirtinti sveiko žmogaus įvaizdį, propaguoti fiziškai aktyvų gyvenimo būdą, atkreipti visuomenės dėmesį į sveikos gyvensenos svarbą, visiems prieinamais ir mažai finansinių resursų reikalaujančiais testais vertinti žmonių sveikatos būklę, nustatyti labiausiai besirūpinančius savo sveikata asmenis bei organizacijas ir klubus, ir juos paskatinti.

1997 metais tarpininkaujant LTOK prezidentui Artūrui Poviliūnui buvo kreiptasi į LR Prezidentą, kad būtų įsteigta pereinamoji Prezidento taurė, skirta klubui, daugiausia išugdžiusiam sveikuolių. Prezidentūros parodytas dėmesys paskatino visas žinybas, institucijas ir visuomenę labiau susirūpinti kūno kultūra, sveika gyvensena, sveiku sportu.

Kiekvienų metų rudenį aktyviausi sveiką gyvenseną propaguojantys klubai ir kitos organizacijos, bendradarbiaudamos su sporto centrais ir savivaldybių sporto skyriais savo miestuose ir rajonuose rengia fizinio kūno įvertinimo konkursus pagal EUROFIT ir EGREPA testus. Nugalėtojai vyksta į finalinį konkursą.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

AMERA

2015 m. lapkričio 14 d. 10.00 val. LR prezidento taurės finalinis konkursas „Lietuvos sveikuolis-2015″ vyks Vilainių rekreacijos ir sporto centre, Parko g. 6, Vilainių km., Kėdainių raj.

Pati pagrindinė konkurso „Lietuvos sveikuolis“ idėja – atrasti miestuose ir rajonuose sveikiausius žmones ir pademonstruoti jų fizinio kūno galimybes finaliniame konkurse. Tai puiki galimybė palyginti save su kitais tos pačios amžiaus grupės žmonėmis, įvertinti savo fizinį pajėgumą. Tai lyg ir ištvermės patvirtinimas, jos pademonstravimas kitiems, palektyniavimas tarpusavyje, džiaugsmas ne tik savo, bet ir kito pergale.

Renginio nuostatai.
Paraiškos forma dalyvauti konkurse.
EUROFIT testai.
EGREPA testai.
Dalyvio kortelė.
Ūgio ir svorio registravimo tvarkaraštis.

Daugiau informacijos teiraukitės el. paštu sigita@sveikuoliai.lt, tel. 865631211 arba www.sveikuoliai.lt
Lietuvos sveikuolių sąjunga

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.