paskaita

Psichologų Pavasaris – neatsiejama Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto dienų – Fiesta Personæ – dalis. Kiekvienais metais į renginį suvažiuoja lektoriai iš Vilniaus ir Kauno universitetų tam, kad ne tik plėstų psichologijos studentų žinias, bet su psichologo kasdienybe supažindintų ir svečius.

Agnė Matulaitė paskaitoje dėstė, jog informacija dar nėra lygi žinioms, žinios dar nėra lygios supratimui, o supratimas dar nėra lygus išminčiai. Vikipedija yra pilna informacijos, tačiau išties kažką galime suprasti tik per patirtį, kurią ir siūlo lektorė įgyti per tam tikrus seminare atliekamus eksperimentus su savimi ar pratimus poroje, pasitelkiant refleksiją, atrandant naujai savo kūną, pojūčius, santykį su kitais bei iš to kylančias naujas įžvalgas.

Paskaitoje aptariamą ištrauką iš filmo “La Gran Belleza” [kažkur ties 1 h 19 min.] galite atskirai pamatyti čia arba spustelėję tuo metu ekrano dešinėje, viršuje atsiradusią nuorodą.

Share Button
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!