METODIKA: Gydanti ir Kurianti Proto Galia

ŠOKAS! Gydanti ir Kurianti Proto Galia, tai Metodika, kuriai farmacininkai paskelbė KARĄ (pasirodo, kad laimė, sėkmė ir gera sveikata PASIEKIAMI lengviau nei mums teigė)

Vaistų daugėja, o situacija blogėja, kodėl?

Ar pastebėjote kuriozišką situaciją? Farmacininkai vis giriasi apie gausybės įvairių medikamentų atradimą, kurie neva padeda pašalinti depresiją, nerimą, nemigą ar viršsvorį, o Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis visos šios problemos pasaulyje SPARČIAI auga. Iškyla logiškas klausimas – kodėl tai vyksta?

Tai vyksta todėl, kad farmacija jau seniai tapo ne ta sritimi, kuri rūpinasi ir padeda žmonėms. Ji tapo didele ir įspūdinga verslo šaka. Todėl jai, kaip ir bet kurios srities verslui, visiškai nerūpi, kad žmogus būtų sveikas, laimingas ir sėkmingas. Kadangi tokiam žmogui beveik nereikės jų gaminamos produkcijos, o tai gali ženkliai sumažinti jų milžiniškus pelnus.

Ši verslo šaka sėkmingai egzistuoti, plėstis ir augti gali tik tuomet, kai aplinkui daugybė nelaimingų žmonių ir nuolatinių ligonių. Tokie žmonės tampa amžini “klientai-aukos” (taip juos tarpusavyje vadina farmacininkai), kurie nuolatos pirks ir pirks jų produkciją, kuri neva padeda pašalinti nerimą, depresiją nemigą bei viršsvorį.

Tačiau realiai taip niekada šių bėdų ir neatsikratys. Kadangi jų gaminama produkcija šių bėdų panaikinti nepadeda, geriausiu atveju duoda laikiną, momentinį pagerėjimą. Jiems svarbiausia žmogų paversti amžinu klientu-auka.

Panaši situacija yra ir tuomet, kai žmonės bando šias bėdas spręsti vaikščiodami pas įvairius psichologus. Deja, dauguma šių specialistų taip pat nelabai išmano kaip padėti žmogui (žinoma, ne visi) ir žmogus gauna dar vieną priklausomybę, tai priklausomybę nuo psichologo. Dešimtmečiais vaikšto į konsultacijas, o PROBLEMOS lieka. Be to, daugelis psichologų patys kenčia nuo minėtų problemų.

Mokslas jau seniausiai atradęs būdus ir priemones kaip padėti žmonėms atsikratyti nuolatinio sekinančio nerimo, depresijos ar nemigos. Tačiau šias žinias dauguma suinteresuotų stambių farmacijos kompanijų tiesiog blokuoja, nes jos gali pakenkti jų verslui. Beje, šios žinios žmonijai žinomos gan seniai, o dabartiniai moksliniai tyrimai tai tik patvirtina.

Naudodamasis šiomis žiniomis žmogus gali PATS išsispręsti minėtas problemas ir kardinaliai PAKEISTI savo gyvenimą, nes tai žinios apie žmogaus protą bei jo galimybes. Taigi, šiame straipsnyje supažindinsime Jus su žinomiausių mokslininkų atradimais, kurie ilgą laiką buvo nuslėpti ir kurie iš tikrųjų padeda žmonėms atsikratyti minėtų problemų bei pakeisti savo likimą.

Šios žinios sudėtos unikalioje mokslinėje psichologinėje metodikoje pavadinimu –
Gydanti ir Kurianti Proto Galia.

Apie Metodiką

Ši Metodika buvo sukurta vykdant tarptautinį mokslinį projektą, kuriame dalyvavo geriausi Amerikos psichologai bei žinomiausi  mokslininkai iš Rusijos, Indijos bei Vokietijos.

Projektui vadovavo visame pasaulyje žinoma psichologijos ir neurologijos profesorė, akademikė Natalija Bechtereva, kuri vėliau tapo labai garsaus Žmogaus smegenų tyrimo instituto vadove bei žymusis JAV psichologijos profesorius, pasaulinio bestselerio „Jūsų pasąmonės galia“ autorius, Joseph Murphy.

Projektas buvo pradėtas todėl, kad reikėjo rasti būdus, kaip pristabdyti visame pasaulyje sparčiai plintančią depresiją bei sekinantį ir varginantį nerimą.

Tiek depresija, tiek nerimas ar pastovus stresas dažniausiai taip nualina ir išsekina žmogaus organizmą, kad ilgainiui sutrinka sveikata, jaučiamas nuolatinis nuovargis bei apatija. Galiausiai žmogus pradeda gyventi nuolatinėje įtampoje bei kančioje ir tampa nedarbingas bei ligotas. Tačiau projekto rezultatai ŽENKLIAI pranoko visus lūkesčius bei iškeltus tikslus.

Atsiliepimai kurie džiugina

Labai pradžiugina žmonių siųsti atsiliepimai, kurie išbandė šią metodika, štai vienas iš daugelio.

Nuoširdus Jums ačiū už šią metodiką. Dėkoju ne už save, o už sūnų. Daug metų blaškėsi, nerasdavo vietos gyvenime, nesisekdavo nei su darbais nei su santykiais ir… staiga pradėjus naudoti šią metodiką, viskas pradėjo keistis. Atrado mėgstamą veiklą, kurioje jam sekasi, susirado puikią merginą, vedė ją ir jau po kelių mėnesių tapsiu močiute!!!
Beje, neseniai pati pradėjau naudoti šią metodiką ir galiu pasidžiaugti, kad daugelį metų mane kamavusios ligos, po truputį, bet užtikrintai pradeda trauktis. Taigi dar kartą didelis AČIŪ.

Raimonda 54
Klaipėda

Plačiau susipažinti su šia unikalia Metodika bei ją įsigyti
galite paspaudę nuorodą apačioje.
Šiuo metu vyksta AKCIJA!
PLAČIAU (aktyvi nuoroda)
https://psichologijosgalia.lt/parduotuve/

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.