Mokytojas – svarbiausias vaikų kūrybiškumo ugdymo šaltinis mokykloje?

pazanga

Ar šiandienos Lietuvos mokykla ir jos bendruomenė padeda atsiskleisti vaikų kūrybiškumui? Ar kūrybiškumą vertiname kaip svarbų šalies išteklių ir ugdome nuo mažens visą gyvenimą? Ieškodama atsakymų į šiuos klausimus, Valstybės pažangos taryba organizuoja pažangos forumą „Vaikų kūrybiškumas 24/7“. Forumas prasidėjo jau rugsėjo mėnesį regionine diskusija Utenoje, o šį penktadienį diskusija persikelia į Marijampolės rajoną, kur mokytojai ir ekspertai kviečiami dalintis savo kūrybiškumo ugdymo patirtimis.

Renginys vyks 2014m. spalio 17 d. Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centro Menų galerijoje (P. Bulterienės g. 5, Marijampolė).
Renginio pradžia 9:30 val.

Renginyje „Kūrybiškumo ugdymo patirtys: mokytojo, kaip svarbiausio kūrybiškumo įgalintojo, vaidmuo“ Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Šakių ir Vilkaviškio rajonų savivaldybių mokytojai diskutuos kartu su „Kūrybinių partnerysčių“ projekto ir Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos atstovais. Diskusijas moderuos Simonas Gaušas.

Diskusijoje bus siekiama aktyvaus dalyvių įsitraukimo naudojant šiuolaikines informacines technologijas ir inovatyvias aktyvaus mokymosi technikas. Diskusijų grupėse metu dalyviai dalinsis kūrybiškumo ugdymo sėkmėmis ir iššūkiais bei bandys rasti sprendimus egzistuojančioms problemoms.

Ši diskusija Marijampolėje – tai antrasis pažangos forumo renginys skirtinguose Lietuvos miestuose, kurį vainikuos baigiamoji forumo konferencija Vilniuje. Forumo metu švietimo bendruomenė kviečiama dalintis patirtimi, diskutuoti, kaip skatinti vaikų kūrybiškumą, koks turėtų būti mokytojo vaidmuo šiame procese, kaip tobulinti mokytojų kūrybiškumo kompetencijas bei spręsti kitas kūrybiškumo ugdymo problemas.

Diskusijos išvados, gauti rezultatai ir suformuoti pasiūlymai taps visą regioninių renginių ciklą apibendrinančio forumo Vilniuje dalimi. Vadovaujantis išvadomis bus teikiami siūlymai Valstybės pažangos tarybai, kuri savo idėjas teiks Vyriausybei.

Laukiame Jūsų renginyje!
Linkėjimai,
LIETUVA 2030

Kaip veikia „Lietuva 2030“?

„Lietuva 2030“ – pagrindinis dokumentas, kuriuo valdžios atstovai vadovaujamasi priimdami strateginius sprendimus. „Lietuva 2030“ taip pat yra instrumentas, leidžiantis sekti ir objektyviai vertinti jau atliktus pažangos darbus. „Lietuva 2030“ gyvybingumą užtikrina Atviras pažangos forumas ir Valstybės pažangos taryba.

Apie atvirą pažangos forumą:
Atviras pažangos forumas – viena iš „Lietuva 2030“ įgyvendinimo priemonių. Tai bendra diskusija, kurioje į Lietuvos ateitį žiūrima iš skirtingų požiūrio taškų.

„Lietuva 2030“ – tai Sąjūdžio vienybė, Europos Sąjungos ir NATO narės pasitikėjimas savimi, liberalios demokratijos vertybės ir modernios ekonomikos atvirumas pasaulio galimybėms.

„Lietuva 2030“ – Lietuvos sėkmės istorija tęsiasi.

Sekite naujienas – facebook’e ir lietuva2030.lt

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.