„Muzika yra stiprus resursas, padedantis žmogui išbūti su savimi, savo emocijomis ir jausmais, padedantis atsipalaiduoti, gauti vidinį pastiprinimą“,- sako „Gerų Emocijų Namų“ įkūrėja Kamila Golod, kartu su „Tikra Muzika – Gyvos muzikos projektai” ir “MAMA studios” pristačiusi bendrą projektą – dainą „Nebijok“.

Projekto iniciatorės teigimu, tam tikrais gyvenimo momentais mums reikia erdvės ir laiko išbūti su savo jausmais, surasti savyje resursų priimti realybę, save tokiais, kokie mes esame ir su tuo judėti toliau.

„Reikia kurti savo gyvenimą. Būti jame. Atrasti gyvenime daugiau geranoriškumo, atjautos, pasitikėjimo savimi, bei džiaugsmo. Kiekvienas atranda savų resursų: tai gali būti žmonės, gamta, vidinės stiprybės, knygos arba muzika. Taip ir gimė noras inicijuoti projektą, kurio metu būtų sukurta daina, padedanti žmogui išbūti su savimi, leidžianti priimti save visokį ir žinoti, kad mes tikrai esame ne vieni“,- pasakoja K.Golod.

Prie „Gerų Emocijų Namų“ idėjos prisijungė savo srities profesionalai Jūris Benaitis ir Vytautė Pupšytė, kurie parašė žodžius ir muziką dainai „Nebijok“ ir ją atliko kartu su Vyčiu Smolsku, Domu Žostautu, Dariumi Rudžiu. Geranoriškai padedant „MAMA studios“, šią dainą pavyko įrašyti ir pasidalinti su klausytojais.

Kamila Golod tiki, kad ši daina gali būti papildomu stipriu resursu žmonėms, kurie tam tikru momentu, kaip ir mes visi, išgyvena liūdesį ar vienišumą, jaučiasi pasimetę, o gal tiesiog ieško vidinės ramybės ir pasibuvimo su savo mintimis ir jausmais tam, kad leistų sau būti visokiu ir galėtų judėti pirmyn geriausiai šiai dienai įmanomu būdu.

Tikra Muzika | Gerų Emocijų Namai pristato: Nebijok (official audio)
Žodžiai: Vytautė Pupšytė
Muzika: Vytautė Pupšytė & Jūris Benaitis

Atlikėjai:
Vytautė Pupšytė – vokalas
Jūris Benaitis – gitara
Vytis Smolskas – klavišiniai
Domas Žostautas – bosinė gitara
Darius Rudis – mušamieji
Garso režisierius: Vytautas Bedalis, MAMA studios

Daina „Nebijok“:

Share Button
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!