Retas žmogus maistą priima visiškai be emocijų. Mes jį dieviname, nekenčiame, juo mėgaujamės, jo trokštame, vengiame, apribojame. Net ir tai, kada bei kur valgome, gali tapti savotiška mūsų asmenybės ir kultūros dalis.

Valgymas, būdamas neatskiriama gyvenimo dalimi, neretai tampa emocijų valdymo priemone, slepiančia gerokai daugiau, nei garuojantis patiekalas lėkštėje. Maistu ir valgymu galime valdyti savo emocijas ir išgyvenimus – malonius ir skausmingus. Apie emocinį valgymą, priklausomybę nuo maisto ir kitus psichologinius su maistu susijusius aspektus kalbėsime paskaitoje „Suvagyti jausmai: kaip emocijas valdome maistu?“.

Paskaitos metu išmoksime suvokti, kada valgymas ar nevalgymas tampa emocine išraiška, kada tai patologiška, o kada – normalu, ir kaip galime sau padėti, o kada reiktų ieškoti pagalbos.

Paskaitą veda Julius Tilvikas, psichologas-psichoterapeutas. Daugiau apie lektorių: http://tilvikas.lt/.

Paskaita vyks spalio 18 d. 18:45-20:00 val. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete, adresu M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius (didžiojoje auditorijoje).

Dėmesio! Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl vykdoma išankstinė registracija, paspaudus šią nuorodą: https://goo.gl/forms/wDaMY0e9KsTQkcy13.

Paskaita yra nemokama, tačiau labai norintiems atsidėkoti lektoriui turėsime padėkos dėžutę.

PASKAITAS ORGANIZUOJA Vilniaus visuomenės sveikatos biuras.

PRIE INICIATYVOS PRISIDEDA IR JĄ PALAIKO Vilniaus universiteto studentų atstovybė ir programa „Be etikečių“.

Share Button
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė
DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!