womanVienas vaikinas, maždaug 19 metų, gyveno įprastą gyvenimą. Jis buvo linksmas, energingas, turėjo siekių, svajonių, turėjo kur tobulėt: tiek gyvenime, tiek moksle. Bet, vieną dieną viskas apsivertė aukštyn kojom.

Pasirodė ji, mergina, moteris, kuri sudrumstė jo įprastą gyvenimo ritmą. Viskas prasidėjo labai staiga, netikėtai. Taip, kaip jau supratote, vaikino širdį užklupo susižavėjimo, gal net meilės jausmas. Nepasakojant visų smulkmenų, nebuvo nei minutės, kai jis apie ją negalvotų, jai nenorėtų parašyt žinutės, paskambint, ar susitikt. Jo manymu ji buvo tobula: grožis, protas, etiškumas, begalę nuostabių savybių, joje atsispindėjo.

Viskas, žinoma, taip ir nesibaigė, praėjus nepilnam mėnesiui nuo jų susipažinimo, viskas pakrypo kita linkme. Vakare, vėlai vakare, vaikinui atvažiavus pas merginą į svečius, jo širdyje įvyko perversmas, užsiplieskė tokia ugnis, tokia žiežirba, kuri stūmė vaikiną judėt į priekį, būt su mylimąją. Bet, yra vienas, bet. Vakarui pasibaigiant, važiuojant namo, nieko neįvykus, tarp vaikino ir merginos, vaikino galvoje sukosi įvairios mintys: kas bus toliau, ar aš jai taip pat patinku, ar tai tikra? Jis nežinojo ką galvot…

Ryte atsikėlus, vaikino mąstymas buvo pasikeitęs. Jam atrodė, jog tai jo gyvenimo meilė. Kiekvienas jos parašytas žodis jam atrodė reikšmingas, kiekviena žinutė be šypsenėlės, ar be švelnesnio ženklo – pyktis, kiekvienas neigiamas atsakymas – nenorėjimas būt kartu, kiekviena trumpa žinutė – nenorą toliau bendrauti. Vaikiną užvaldė liūdesys, mintys, kurios buvo nepakeliamai sunkios. Vaikinas iki dabar nežino ką daryt… Jis – tai aš. Aš noriu būt su ja, noriu ją apkabint, pabučiuot, priglaust prie savų pečių, sušildyt ir paguost, pralinksmint, ar išklausyt… Kiekvienas žodis iš jos lūpų keliauja tiesiai į mano širdį, tiesiai į mano jausmus. Esu be galo jautrus, atsakingas ir supratingas žmogus, tačiau nežinios pakęst daugiau nebegaliu… Tas karštis plūsta iki pat širdies gelmių…

Atrodo šiuo tekstu nieko protingo nebuvo pasakyta? Ne. Jūs klystat, reik mokėt skaityt tarp eilučių, suprast ką žmogus turi omenyje, į tai įsigilinti. Visos istorijos moralas yra toks, jog niekada nesuteik tuščių vilčių, pasakyk tiesą į akis, nevaidink laimingos, nevaidink mielos, kitam tai gali reikšt be galo daug,… Kančios, kurios užplūsta išgirdus atsakymą NE yra nepakeliamos… Net mažiausios detalės reiškia labai daug. Visąlaik susimąstyk kokios gali būt viso ko pasekmės… Gyvenimas žaidimas, kurį reik žaist garbingai.

[Autorius pageidavo likti nežinomas]

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!