Niekada nepritapau prie kitų žmonių
0 (0)

10 Responses

  1. v parašė:

    eik i Gintaro pokalbius ir per kelis metus turetum ispresti problemas. Eik i video pasitikejimas savimi ir pan, cia psichologai paprasti nieko nepades

  2. Krista parašė:

    Aš laiško autoriui palinkėčiau išmokti labiau vertinti save. Pirmiausia pradėti nuo paprastų motyvaciją skatinančių knygų apie sėkmę, gyvenimą, laimę ir pan. O vėliau arba iškart bandyti įsitraukti į visuomeninį gyvenimą, pvz : savanorystę. Man asmeniškai, ji labai padėjo ir daug davė. Nemeluosiu, iš pradžių buvo šiek tiek neramu, nes savanoriauti ryžausi viena, nei vienas iš pažįstamų nenorėjo eiti kartu. Pati pirma savanorystė buvo sportiniame renginyje (eurobasket), kurio savanoriams, buvo sukurta net ir atskira grupė facebooke, ten stengiausi šiek tiek pasireikšti, ir man pačiai parašė kita savanore, su kuria susibendravom, susitikom ir iki šiol (jau 2 metus) bendraujam. Vėliau vyko įvairūs susitikimai per kuriuos susipažinau su daugiau žmonių, kadangi eidavau jau su savo nauja pažįstama nebebuvo taip baisu, taip ir plėtėsi draugų ratus. Šios savanorystės dėka susiradau daug bendraminčių, viena iš jų tapo mano geriausia draugė. Be visa to, patyriau neišdildomus išpudžius ir patobulina savo bendravimo įgūdžius, nes varžybų metų nuolat reikdavo padėti žiūrovams, kartais jie patys pakalbindavo. Bet tai buvo tik pradžia, po šio renginio tikrąją to žodžio užsikrėčiau savanoryste ir pradėjau savanoriauti vis dažniau, ne tik sporto, bet ir socialiniuose renginiuose – kraujo donorystės akcijose, beglobių gyvūnų ir t.t.
    Iki šiol vis dar savanoriauju, nes tai man davė ir vis dar duoda labai daug, ne tik patobulinau savo bendravimo įgūdžius, bet ir pralavinau anglų kalba ( visada bijojau kalbėt – dabar kalbu laisvai), susiradau naujų draugų ir kiekvieną kartą sutinku vis naujų, o kas smagiausia, kad vis dažniau savanoriaujant sutinki tuos pačius asmenis, ir jau niekad nebesijauti keistai ir nejaukiai.
    Čia tiesiog mano pavyzdys, kuris man labai padėjo. Ir noriu palinkėti ir tau, nebijoti išbandyti kažko naujo, nes tik taip atrasti ne tik naujus draugus, bet ir naujus pomėgius ir galbūt ir savo gyvenimo pašaukimą. Sėkmės ieškant savęs!

  3. Zigmus parašė:

    Žodžiu reziumuojant – reikia kažkaip išmokti pačiam kelti sau uodegą.
    Krista, o kokio amžiaus žmonės savanoriauja?

  4. Krista parašė:

    Labai įvairaus, pagrinde nuo 15 metų iki 30 m. Priklauso nuo renginio, būna ir virš 30 ar 40 , o tam pačiam eurobaskete vyrausiam savanoriui buvo virš 70 m. ir jis su visais gera sutarė. :) Tad amžius tikrai nėra svarbiausia čia.

  5. Kos parašė:

    Koks saunuolis JAU,kad parase si laiska! ir isvis mokejo taip graziai atsisklesti,parodyti,kad tas -nepasitikintis” yra protaujantis ir mastantis ir norintis sau padeti! Nieko nera neimanoma! As tai zinau is savo patirties.Sioje situacijoje labai padetu sportas,begiojimas,treniruokliai,tas,kas padeda issikrauti.Gyvenimo tikslas turetu buti-as pasikeisiu ir noriu tai matyti,as pasieksiu ir noriu tai pajausti,as padarysiu,nes tuo tikiu. Linkiu sekmes!

  6. ash parašė:

    O ką daryti 30 metų žmogui, susiduriančiam su visomis išvardintomis problemomis ir dar nemokančiam reikšti minčių, kai jau bendraamžiams tavo problemos atrodo vaikiškos ir niekam neidomu su tavimi bendrauti, nes tavo įgudžiai teprilygsta 15mečio įgudžiams(nors, paskaičius šį laišką, ir tuom būtų galima suabejoti), o jaunesniems, kurie dar naturaliai mokosi bendravimo, tu tiesiog jau esi per senas?

  7. rolis parašė:

    Pradėti gyventi niekada nėra per vėlu. Psichologė pasakė – „reikia išdrįsti”.

  8. taip parašė:

    savanoriauti – sanarių kankinimas, daugiau nieko. Bandyk lankyti teatro pamokas, tikrai turi tau tai padėti.

  9. hyfhr parašė:

    nemokančiam reikšti minčių, kai jau bendraamžiams tavo problemos atrodo vaikiškos ir niekam neidomu su tavimi bendrauti, nes tavo įgudžiai teprilygsta 15mečio http://veryge.com/ įgudžiams(nors, paskaičius šį laišką, ir tuom būtų galima su

  10. Nesvarbu parašė:

    Man tai žiauriai yra sunku pritapti prie žmoniu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.