NLP-pagrindai

Henrikas Stelmokaitis “NLP pagrindai: naudinga, lengva, pritaikoma” (2013)

Knygoje pateikiami Neurolingvistinio programavimo (NLP) pagrindai, klasikinės NLP sąvokos ir technikos, taip pat efektyviausios jų modifikacijos, plačiai taikomos versle, psichoterapijoje, politikoje ir kasdieniniame gyvenime.

Čia rasite teorijos ir praktinių užduočių taikymo pavyzdžių – tai puiki pradžia užsibrėžtų tikslų siekimo kelyje. Leidinys skirta žmonėms, kurie nori iš gyvenimo paimti daugiau ir ieško tam naujų būdų.

Skaitydami nuo pradžios iki galo, gal būt pastebėsite, kad knyga savo struktūra primena NLP-praktiko kursą. Be to, knygoje labiau linkstama į terapinę sritį.

Norint gauti psichologo diplomą – reikia mokytis ketverius metus, NLP praktiko sertifikatą – 120 valandų, o šią knygą perskaitysite per 2-6 valandas.

Tai pirmas toks išsamus ir lengvai prieinamas šaltinis NLP tema, teigia autorius Henrikas Stelmokaitis.

Nemokamą PDF versiją galite atsisiųsti čia >>

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!