NLP Pagrindai

8

NLP-pagrindai

Henrikas Stelmokaitis “NLP pagrindai: naudinga, lengva, pritaikoma” (2013)

Knygoje pateikiami Neurolingvistinio programavimo (NLP) pagrindai, klasikinės NLP sąvokos ir technikos, taip pat efektyviausios jų modifikacijos, plačiai taikomos versle, psichoterapijoje, politikoje ir kasdieniniame gyvenime.

Čia rasite teorijos ir praktinių užduočių taikymo pavyzdžių – tai puiki pradžia užsibrėžtų tikslų siekimo kelyje. Leidinys skirta žmonėms, kurie nori iš gyvenimo paimti daugiau ir ieško tam naujų būdų.

Skaitydami nuo pradžios iki galo, gal būt pastebėsite, kad knyga savo struktūra primena NLP-praktiko kursą. Be to, knygoje labiau linkstama į terapinę sritį.

Norint gauti psichologo diplomą – reikia mokytis ketverius metus, NLP praktiko sertifikatą – 120 valandų, o šią knygą perskaitysite per 2-6 valandas.

Tai pirmas toks išsamus ir lengvai prieinamas šaltinis NLP tema, teigia autorius Henrikas Stelmokaitis.

Nemokamą PDF versiją galite atsisiųsti čia >>

Dalintis:

8 COMMENTS

  1. Norint tapti psichologu reikia mokytis ne 4-is metus, bet 6 arba 7 metus. Psichologas tik su bakalauru yra dar ne psichologas, o psichologo asistentas. Baigus psichologijos magistrą ir padirbus 2-u metus praktikoje psichologu su priežiūra…galima vadintis psichologu ir niekas neprikibs:-)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here