Paroda „Išsilavinimas ir karjera 2014” pristatys studijų užsienyje galimybes!

final-2014-1130_220_

Kaip ir kiekvienais metais edukacinė bendrovė „Kalba.Lt“ siekia, kad kuo daugiau moksleivių sužinotų apie studijų užsienyje galimybes, ir kviečia į tarptautinę aukštojo mokslo užsienyje parodą „IŠSILAVINIMAS IR KARJERA 2014“ (EDUCATION AND CAREER 2014). Paroda vyks spalio 20 , 21 ir 22 d. net trijuose miestuose: Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje. Tad parodą aplankyti galės dar daugiau smalsuolių.

Jau 11-us metus „Kalba.Lt” rengiamoje parodoje jaunuolių lauks daugiau kaip 40 dalyvių iš viso pasaulio: tai universitetų atstovai, kurie labai norės pasidalinti informacija apie konkrečius universitetus, studijų programas ir apie kitus tau rūpimus su studijomis susijusius klausimus. Taip pat parodoje dalyvaus užsienio vidurinių mokyklų atstovai, kurie supažindins su vidurinio mokslo galimybėmis įvairiose šalyse. Besidomintieji kalbų kursais, galės pabendrauti su įvairių šalių kalbų mokyklų atstovais, kurie papasakos apie puikias galimybes mokytis pasirinktos kalbos užsienyje.

Be to, renginio metu dalyvių lauks ne tik galimybė laimėti šaunią elektroninę skaityklę Kindle Paperwhite 2, bet ir seminarai įvairiomis temomis. Jų metu moksleiviai, jų tėvai bei pedagogai galės sužinoti apie studijų ir stojimo ypatumus konkrečiose šalyse, apie įvairius universitetus ir jų siūlomas programas bei naujoves. Na, o tiems, kurie dvejoja dėl specialybės pasirinkimo, primename, jog parodoje pranešimą skaitys profesionalus karjeros konsultantas bei generalinis „Kalba.Lt“ direktorius Rytis Jurkėnas. Šio seminaro metu moksleiviams bus pristatomi patys svarbiausiai dalykai apie specialybės pasirinkimą, apie iššūkius, su kuriais susiduria jaunimas, mąstydami apie savo karjerą.

Taigi šioje parodoje visi norintieji galės rasti atsakymus į sau rūpimus klausimus apie studijas ir vidurinį mokslą užsienyje, tinkamą specialybės pasirinkimą, tarptautinius egzaminus ir kitas  edukacines paslaugas. Laukiame visų parodoje!

Parodos lankymas – NEMOKAMAS. Registruotis į seminarus nereikia.

Paroda vyks nuo 10 iki 17 val.:

  • Klaipėdoje – spalio 20 d., konferencijų salėje „Amberton Hotel”, Naujojo Sodo g. 1.
  • Kaune – spalio 21 d., konferencijų salėje „Park Inn By Radisson Hotel”, K. Donelaičio g. 27.
  • Vilniuje – spalio 22 d., konferencijų salėje „Radisson Blu Lietuva Hotel”, Konstitucijos pr. 20.

Jei turite klausimų, į juos mielai atsakys parodos koordinatorius Aleksandras!

Aleksandr Feldmanas
Studijų užsienyje plėtros vadovas
Mob. tel. nr.: + 370 610 11 001
El. p.: aleksandras@kalba.lt

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.