Skirkite laiko sau ir savęs pažinimui gražioje ir jaukioje sodyboje!
Stovykla vyks 2017 metų liepos 14-16 dienomis.

Tinka moterims, kurios nori suderinti darbą, šeimą ir laiko skyrimą sau. Stovykla prasidės penktadienio vakarą truks iki sekmadienio vakaro.

Įvairių užsiėmimų metu (meno terapija, diskusijos, atsipalaidavimo, judesio, socialinės panoramos) geriau pažinsite ir suprasite save, išmoksite save priimti, o kas tikrai trukdo gyventi – keisti. Gausite daugybė technikų ir metodų, kuriuos ir „grįžusios į gyvenimą“ galėsite panaudoti, kai tik prireiks.

Sodyboje turėsite galimybę pasivaikščioti miške ar išpuoselėtais sodybos takeliais, pasimaudyti tvenkinyje, pasideginti ar pailsėti didelių medžių paunksmėje. Azartiškosios turės galimybę pažaisti naują žaidimą – diskgolfą.

Jei bus šilta, užsiėmimai vyks po atviru dangumi. Jei bus šalta ir/ar lietinga, bendrausime erdvioje patalpoje didžiuliais langais su puikiu vaizdu į tvenkinį, o židinyje degs ugnis.

Stovykla skirta visoms, kurios:

Jaučiasi nelaimingos; Pastebi, kad nesiseka gyvenime;Turi daug įvairių baimių, trukdančių gyventi; Jaučiasi tarsi praradę save; Pamiršo savo stipriąsias puses; Nors lydi sėkmė, tačiau jaučia, kad nėra pilnatvės; Jaučia vidinę tuštumą; Dažnai serga, be aiškios priežasties jaučia skausmus arba turi antsvorio; Stinga motyvacijos; „Įkrenta“ į nesėkmingus santykius; Norinčios tiesiog pailsėti; Norinčios skirti daugiau laiko savo vidiniam pasauliui.

Mokysimės:

 • Paprasčiau žiūrėti į kasdienines problemas;
 • Išvalyti proto ir sielos „šiukšles“;
 • Atleisti ir paleisti;
 • Atpažinti žmones – „emocinius vampyrus“ ir kaip su jais elgtis;
 • Nusiraminimo vaizduotės ir afirmacijų pagalba;
 • Įveikti kūno diskomfortą (skausmą, spaudimą ir pan.)
 • Atpažinti stresą keliančius įsitikinimus ir mąstymo būdus bei juos keisti.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas (kambariuose gyvensite po 2-3);
 • Vegetariškas maitinimas
 • Terapiniai užsiėmimai;
 • Dalomoji medžiaga;
 • Individuali profesionalios psichologės konsultacija;
 • Pirties malonumai.

Lektorės: Asta Budvytienė, Vitalija Mikutaitienė, Gintarė Jurkevičienė
Organizuoja psichologijoscentras.lt

Maksimalus dalyvių skaičius – 15. Kiekviena gausite daug individualus dėmesio.
Kaina –  189 eurų. Užsiregistravus iki liepos 02 d.  kaina 159 eur.

Mėgstančioms visą parą būti gryname ore, galima atsivežti ir įsikurti savo palapinėje.  Tokiu atveju kaina   119 eurų, užsiregistravus iki liepos 02 d. –   99 eur.

Už papildomą mokestį – fotosesija gamtoje.

Ko tikėtis ir ko nesitikėti stovykloje?

Jūs nesužinosite kaip pakeisti pasaulį, bet išmoksite pakeisti savo požiūrį į stresines situacijas.

Kadangi norime, kad naujas žinias sėkmingai pritaikytumėte praktikoje, turime Jums pasiūlymą. Naujiems įgūdžiams užtvirtinti, po stovyklos 60 dienų /12 mėnesių galėsite NEMOKAMAI konsultuotis (skambinti, rašyti, Skype,u) su stovyklos lektorėmis.

12 mėnesių garantija:
Jei po stovyklos 12 mėnesių taikysite visas išmoktas technikas, konsultuositės su mumis ir vis tiek nepajusite didesnės ramybės savo viduje, mes grąžinsime Jums pinigus. Tai reiškia, kad Jums reikia visiškai kitų dalykų arba dar nesate pasiruošusios pokyčiams.

Stovykos vietaSurvilų sodyba
Detalesnė informacija ir registracija el.paštu: mpkcentras@gmail.com arba telefonu 8-601-14262.

Iliustracija: Vidar Kristiansen

Share Button
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė
DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!