fbpx

Penkios priežastys, neleisiančios pamiršti sportuoti vasarą

sportas-vasara

Vasarą šalies sporto klubai negali pasigirti tokiu gausiu lankytojų skaičiumi kaip įprastai. Dažnas mūsų šaltuoju sezonu palaikydamas savo fizinę formą bei ištvermę spoto salėje, vasarą šiam užsiėmimui įprastai paskirtu laiku mieliau užsiima kita, nesportine veikla. Pasirodo, be reikalo. Europos kultūrizmo čempionas Deividas Dubinas atskleidžia 5 priežastis, kodėl rekomenduojama nenutraukti sporto treniruočių ir vasaros sezonu:

Gera nuotaika. Fizinis krūvis skatina laimės hormonų išsiskyrimą smegenyse. Dėl to gerėja nuotaika, atsiranda entuziazmas. Sportuojantys žmonės labiau džiaugiasi gyvenimu.

Laisvalaikis. Sportas –  vienas geriausių būdų leisti laisvalaikį. Aktyvi fizinė veikla gali būti labai įvairi: bėgiojimas, tenisas, krepšinis, tinklinis ir kita.

Sveikata. Mankšta ne tik stabdo senėjimo procesus, stiprina ištvermę ir suteikia energijos, bet ir mažina depresinę savijautą.

Grožis. Sporto treniruotės stiprina raumenis, gerina sąnarių būklę, taip pat padeda numesti svorio ir, žinoma, yra viena pagrindinių ilgaamžiškumo paslapčių.

Seksas. Aktyvi fizinė veikla didina lytinį potraukį ir pasitenkinimą. Sportuojantis žmogus yra lytiškai aktyvesnis, pajėgesnis, o dažnai ir originalesnis dėl savo fizinio pasirengimo.

kasdiene-manksta

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.