Piketas prieš institucinį smurtą prieš vaikus, nepripažįstant tėvo atstūmimo ir lygiavertės tėvystės

Teismai, vaiko teisių tarnybos, psichologai/psichiatrai, politikai ignoruoja TĖVO ATSTŪMIMĄ ir nesudaro galimybės išsiskyrusiems tėvams auginti vaikų LYGIAVERTĖS TĖVYSTĖS salygomis, tuo žalodami mūsų vaikus. Tai institucinio smurto prieš vaikus forma, dėl kurios po skyrybų nutrūksta vaikų ryšys su skyriumi gyvenančiais tėvais (dažniausiai tėčiais). Tai žaloja vaikus ne mažiau, nei kitos sunkaus smurto formos, tokios kaip sunkus fizinis smurtas ar vaikų tvirkinimas.

Piketo metu kviečiu išklausyti mane ir padiskutuoti tėvo atstūmimo, lygiavertės tėvystės temomis.

Esu ilgametis „Asociacijos prieš tėvų atstūmimą“ narys, eilę metų atstovaujų šią organizaciją „Europos tėvų platformoje“, todėl mano išprusimas šiose problemose yra aukštesnis, nei daugelio vaikų likimus Lietuvoje sprendžiančių specialistų.

Tėvo atstūmimas – reiškinys, kai, dažniausiai po skyrybų, vienas iš tėvų (dažniausiai motina) trukdo kitam iš tėvų bendrauti su vaikais, juos nuteikdama ar išveždama, pasinaudodama neišprususiais specialistais (psichologais, teisėjais). Tokiu būdu psichologai, teisėjai tampa smurto sąjungininkais, o vaikas ir tėvas – institucinio smurto aukomis.

Esu pats nukentėjęs nuo tėvo atstūmimo, kovojęs dėl bendravimo savo vaikais, išnaudojęs visus teisinės kovos būdus, perėjęs visas instancijas, ir visur buvau sutryptas, nubaustas, pažemintas. Bet pergyvenu ne dėl savęs, o dėl savo vaikų, todėl priėmiau sunkų, bet apgalvotą sprendimą: eiti į viešumą.

Turiu neginčijamų įrodymų, kad teismai (teisėjos A. Biekšienė, D. Knezevičienė, L. Tamulevičienė ir kt.), vaiko teisių tarnybos specialistai (vedėja L. Juškevičienė, specialistė J. Jurkaitienė, kontrolierė E. Žiobienė ir kiti), psichologai/psichiatrai (L. Slušnys, I. Butautienė, S. Audickas ir kiti), politikai (D. Šakalienė ir kiti) yra visiškai neišprusę tėvo atstūmimo srityje ir, kas baisiausia, ignoruoja išprususių specialistų rekomendacijas bei mokslo tiesas. Tai sudaro terpę instituciniam smurtui.

Daugiau pakalbėsime ir padiskutuosime, kai susitiksime piketo metu.

Piketo metu turėsiu vaizdinių priemonių – atvykite ne tik su mikrofonais, bet ir su fotoaparatais!
Ramūnas Kvietkauskas

Renginio data: Ketvirtadienis, 2019 m. sausio 17 d.
Renginio pradžia: 15:00
Renginio vieta: Prie Lietuvos Aukščiausiojo Teismo, Gynėjų g. 6, Vilnius

,

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.