Piketas vaiko teisių klausimais

„Dabartinė valstybės politika vaiko teisių klausimais yra ydinga, luošinanti šeimas ir žalojanti vaikus. Vienas tokios politikos formuotojų – gerb. kandidato į prezidentus G. Nausėdos patarėjas vaiko teisių klausimais,  Linas Slušnys“, – savo kreipimesi į visuomenę rašo ilgametis “Asociacijos prieš tėvų atstūmimą” narys ir piketo iniciatorius Ramūnas Kvietkauskas.

R. Kvietkausko nuomone, vaikų ir paauglių psichiatras nuolat kišasi į žiniasklaidoje nugirstas kitų šeimų problemas, net nematęs šalių komentuodamas, išrašinėdamas šališkas pažymas ir tokiu būdu save reklamuodamas kitų skausmo sąskaita. Minimas specialistas nevertina ir nesuvokia vaiko prigimtinio ryšio su tėvais svarbos, palaiko vaikų atiminėjimo iš tėvų tendencijas mūsų šalyje, nors iš esmės neturi jokio išprusimo šioje labai jautrioje visuomenei srityje.

Taip pat neseniai yra baustas už tai, kad neteisėtai teikė vaikų ir paauglių psichiatro, gydytojo psichoterapeuto, medicinos psichologo paslaugas.

L. Slušnys nepripažįsta tėvo atstūmimo egzistavimo. Tėvo atstūmimas – reiškinys, kai, dažniausiai po skyrybų, vienas iš tėvų (dažniausiai motina) trukdo kitam iš tėvų bendrauti su vaikais, juos nuteikdama ar išveždama, pasinaudodama neišprususiais specialistais – tokiais kaip L. Slušnys.

Gerb. kandidato į prezidentus G. Nausėdos oficialioje Facebook paskyroje skelbiama, kad 2019-03-09 dieną 12:30 val. jo rinkimų štabe rengiamas visuomenės susitikimas-diskusija su jo patarėju L. Slušniu.

Piketu siekiame, kad gerb. kandidatas į prezidentus G. Nausėda atsiribotų nuo savo dabartinio patarėjo vaikų teisių klausimais L. Slušnio. Jei G. Nausėdai ir toliau patarinės L. Slušnys, jei (kai) G. Nausėda bus išrinktas, mūsų vaikai bus slušniškos politikos ir toliau žalojami, turės ir toliau kęsti institucinį smurtą.

Daugiau pakalbėsime piketo metu. Taip pat, po piketo, tikimės įdomios diskusijos su L. Slušniu.

2019-03-09 dieną (šį šeštadienį) nuo 12 val. prie gerb. kandidato į prezidentus G. Nausėdos rinkimų štabo rengiamas piketas prieš dabartinę valstybės politiką vaiko teisių klausimais

Vieta: prie Pylimo g. 22D, Vilniuje

INFORMACIJOS ATNAUJINIMAS [2019.03.08, 16 val.]
Gitanas Nusėda: „Maloniai informuojame, kad keičiasi diskusijos su vaikų psichiatru Linu Slušniu „Kaip švietimas gali nuvesti Lietuvą į gerovės valstybę“ vieta, laikas ir formatas.

Matydami didelį susidomėjimą kokybiško ugdymo tema, sulaukę ženkliai didesnio kiekio registracijų nei gali priimti štabo patalpos bei pageidavimų plačiai aptarti temą, priėmėme sprendimą pakviesti daugiau prelegentų ir perkelti renginį į didesnę auditoriją.

Naują renginio laiką ir vietą pranešime artimiausiu metu.

P.S. PIKETAS VISTIEK ĮVYKS.

Keli kadarai iš piketo:

Kai vaikai po skyrybų nuteikinėjami prieš tėvus (ištrauko iš pokalbio)

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.