Pradėtas leisti naujas nemokamas žurnalas moterims

Sumani mama NR2 - 032

Skaitytojų rankas pasiekė naujas nemokamas specializuotas žurnalas „Sumani mama“. Anot leidėjų, tokio kartu su gydytojais rengiamo žurnalo poreikis rinkoje buvo jaučiamas jau seniai.

„Pirmasis numeris sulaukė sėkmės – gavome daug teigiamų atsiliepimų iš skaitytojų. Tai tik įrodo, kad toks žurnalas buvo laukiamas ir kad būsimos bei jau esamos mamos turės nemokamą leidinį, rašantį joms aktualiomis ir įdomiomis temomis“, – sako žurnalo „Sumani mama“ redaktorė Gitana Ginkevičė.

Žurnale straipsnius rengia gydytojai ir kitų sričių profesionalai. Pirmajame numeryje kūrėjai kviečia susipažinti su išsamiomis lentelėmis ir diagramomis apie vaisiaus svorio, matmenų augimą.

„Tai itin aktuali informacija, kurios lietuvių kalba beveik niekur nėra. Šiame numeryje taip pat pateikiami specialistų komentarai apie kūdikių raidą, mažųjų atžalų lavinimą, vyresniųjų auklėjimą. Interviu su vieniša mama Birute Jakučionyte pasakojama kaip 4 vaikų mamai pavyksta organizacines veiklas suderinti su motinyste, kokią vaikų auklėjimo metodiką ji taiko augindama ketvirtuką“, – pasakoja G. Ginkevičė.

Žurnalas „Sumani mama“ yra nemokamas ir leidžiamas kas du mėnesius, platinamas daugelio šalies didžiųjų miestų gydymo įstaigose. Taip pat yra galimybė leidinį užsiprenumeruoti. Žurnalo straipsniai talpinami ir interneto portale SumaniMama.lt.

Daugiau informacijos: info@sumanimama.lt.

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.