Praktikos vietą Lietuvos studentams padės surasti naujas specialus tinklapis

NAC_4567-low-900x598

Vilnius, 2014 m. rugsėjo 17 d. Lietuvos studentams susirasti praktiką pažangiausiose Europos įmonėse, nevyriausybinėse bei tarptautinėse organizacijose bus lengviau. Šiam tikslui specialiai sukurtas internetinis puslapis (www.partners4value.lt), kuriame Lietuvos universitetų studentai bei absolventai ras visą informaciją apie galimas praktikos vietas tarptautinėse organizacijose, užsienio ir Lietuvos įmonėse.

„Tarptautinės praktikos iniciatyva užtikrins ne tik kokybiškų praktikos vietų pasiūlą, bet ir leis stebėti bei kontroliuoti praktikos eigą bei vėlesnį įsidarbinimą. Užsienio kompanijoms bei tarptautinėms organizacijoms ši praktikų programa yra išskirtinė ir patraukli, nes veikia 5 universitetus atstovaujančio „vieno kanalo“ principu bei užtikrina studentų atranką“ – sakė tarptautines praktikas organizuojančio konsorciumo Patirties partneriai (angl. Partners 4 Value) koordinatorė Rūta Svarinskaitė.

„Patirties partneriai“ užtikrins pagrindinių Lietuvos universitetų studentams bei absolventams galimybes atlikti praktiką daugiau nei 100 tarptautinių partnerių tinkle, tarp jų ir tarpvyriausybinėse organizacijose tokiose kaip UNWTO, UNICRI, IOM, OTIF, UNIDROIT, UNSSC, UNHCR, NATO, OSCE ir užsienio įmonėse, kurios siūlo konkrečias praktikos vietas motyvuotiems Lietuvos studentams.

Puslapyje sudaryta galimybė bet kuriai Lietuvos ar užsienio įmonei ir organizacijai pasiūlyti kokybišką praktikos vietą penkių pagrindinių „Patirties partnerių“ konsorciume dalyvaujančių Lietuvos universitetų studentams.

Šio portalo atsiradimas prisidės prie kokybiškas praktikos vietas siūlančių Lietuvos įmonių tinklo kūrimo.

Daugiau informacijos:
Ruta Svarinskaite, „Patirties partneriai“ koordinatorė
www.partners4value.lt
Mob.: +370 612 91367
El. paštas: ruta.svarinskaite@lpk.lt

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.