Žmogus pripažindamas, kad tikrieji demonai slepiasi jo viduje žino, kaip elgtis, kai jį užvaldo emocijos. Jis įžengia į sąmoningumo būseną, kurioje patiria primityvią, gryną emociją, ir tada atjungia tą emociją nuo situacijos.

Kai tik emocija išsisklaido, “liūdesio” nebelieka, tik verkimas. Nebelieka “bijojimo”, tik bėgimas. Atskyrus emociją nuo situacijos,  transformuojama jos destruktyvi jėga, kuri, priešingu atveju, imtų žmogų graužti.

Išbandykite tai, kai kitą kartą ant ko nors supyksite arba užsidegsite ką nors turėti. Pajuskite gryną pyktį, nesiedami jo su visa istorija, kodėl pykstate, ant ko pykstate. Pajuskite gryną geismą, nenukreipdami jo į konkretų žmogų ar daiktą. Tuomet šios emocijos išsisklaidys.

Patirkite gryną pavydą ir troškimą, nekurdami pasakos apie tai, kodėl šis žmogus, ta suknelė ar anas namas padarytų jus laimingus. Jeigu pajusite gryną pavydą, be jokios su juo susijusios istorijos, jis greitai išsisems.

O kai tik emocija išnyks, pripažinkite tą faktą, kad jums tai nutiko, priimkite tai ramiai, neutraliai ir tiesiog užjauskite ir padrąsinkite save, palinkėkite sau ramybės ir stiprybės, leiskite šviesiems jausmams jus užpildyti.

Pagal Alberto Villoldo “Nušvitimas”, Kaunas: Mijalba. 2011, 31 p.

Dalintis:
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė

DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!