Priežastis, kodėl kas antras vyras nustoja bendrauti su moterimis

flirtas

Daugiau nei pusė vyrų nustoja bendrauti su moterimis internete, nes šios nemoka bendrauti. Pažinčių svetainės „Flirtas“ organizuotos apklausos dalyviai teigė, kad merginos bendrauja atsainiai, nemaloniai ar paviršutiniškai. Jos metu taip pat paaiškėjo, kad skirtingų amžiaus grupių interesų skirtumai – vyresni respondentai nekreipia dėmesio, ar mergina domisi jų finansine padėtimi.

„Kai mėgini užmegzti pokalbį su mergina, ji retai paroduys iniciatyvą ar nuoširdų norą bendrauti. Į ilgus išsamius ir šmaikščius laiškus, gaunu trumpus ir lakoniškus atsakymus, kurie nepadeda pratęsti pokalbio. Kartais norisi tiesiog pasikalbėti ir pasidalinti, tačiau merginos to nesupranta. Atrodo, kad jos jaučiasi princesėmis ir dėl jų reikia eiti kryžiaus kelius“, – sako vienas iš apklausos dalyvių.

Vienas iš dešimties tyrimo dalyvių sako, kad su mergina bendrauti nustoja, kai pastebi nesutampančius tikslus ir pomėgius. Bendri interesai labiau rūpi vyresniems vyrams. Dėl šios priežasties su moterimi bendrauti nustos kas ketvirtas vyras virš 42 metų amžiaus. 18-24 metų grupėje toks nesuderinamumas svarbus tik 6 proc. apklausos dalyvių.

„Kartais pajauti, kad nesutampa charakteriai ir gražiai atsisveikinam su mergina. Dažniausiai taip elgiuosi, kai pastebiu, jog skiriasi mūsų požiūriai į pomėgius, gyvenimą ar buitį. Tiesa, bendraudi dažniausiai nustoja jos, nes mano finansinė padėtis prasta“, – atskleidė kitas respondentas.

Vidutiniškai 8 proc. vyrų nustoja bendrauti su merginoms, kurios itin domisi jų finansine padėtimi. Labiausiai tai sureikšmina jaunuoliai ir jauni respondentai – vyrai nuo 24 iki 42 metų amžiaus. Dėl per didelio merginos domėjimųsi vyro piniginės gyliu su dailiosios lyties atstove atsisveikina beveik kas septintas respondentas. Jaunesni vaikinai ir vyresni vyrai į tokį merginų smalsumą žiūri atlaidžiai – tik 4 proc. jų dėl to nustoja bendrauti.

„Merginos ir moterys nori būti matomos ir sulaukti vyrų dėmesio. Jos dažnai užsisako papildomas paslaugas, kurios padidintų jų matomumą. Visgi, būtent jos dažniau neatrašo į vyrų laiškus. Paprastai pastarieji stengiasi bendrauti, kol pamato, kad tikrai nieko neišeis, o moterys bendrauti nustoja pažinties pradžioje“, – sako pažinčių svetainės „Flirtas“ rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Tokį merginų elgesį jis aiškina, įgimta dailiosios lyties empatija ir „šeštuoju jausmu“. „Jos greitai įvertina, ar nori susipažinti su jai parašiusiu vyru, kokios jo stipriosios pusės ir trūkumai. Jos sulaukia žymiai daugiau laiškų nei vyrai ir daugumą jų ištrina, nes parašęs žmogus nepateisina jų lūkesčių, arba nusprendžia, kad santykių perspektyvos miglotos ir į juos neverta investuoti“, – aiškina A. Vrubliauskas.

Apklausoje dalyvavo 881 įvairaus amžiaus vyras, bendraujantis bent vienoje Lietuviškoje pažinčių svetainėje. Tyrimas atliktas 2014 m. birželio viduryje.

Pranešimą paskelbė: flirtas.lt

Share Button

You may also like...

15 komentarų

 1. Autorė parašė:

  Galvojau šis portalas šiek tiek rimtesnis, nei kad straipsniai delfyje ar kituose komerciniuose portaluose. Išlaikykit savo lygį….

 2. tiesos balsas parašė:

  Gerai pasakyta – pritariu komentarui aukščiau dėl straipsnio lygio :)

 3. as parašė:

  tai kad tie patys straipsniai pasirodo abiejuose portaluose: tiek delfyje tiek cia… tad kokybes nera ko tiketis… parsidavimas ir tiek.

 4. Romeo parašė:

  Straipsnis tiesiai į dešimtuką. Esu vyras ir tai tikrai patiriu. O viršuje esančiom „moteriškėm“ jugi ne jum suprast.

 5. Romeo parašė:

  Straipsnis tiesiai į dešimtuką. Esu vyras ir tai tikrai patiriu. O viršuje esančiom \“moteriškėm\“ jugi ne jum suprast.

 6. belekas parašė:

  krc straipsnis issidave, kad tokiuose portaluose privatumo neturit, nesinaudoju tokiais, bet negaiskit laiko hebra:))

 7. Sim parašė:

  Ką sakot? Nesupratau nieko apie privatumą ir parsidavimą… Man šiuo metu dešinėje matyti labai gaili mergina, reklamuojanti maudymuką, gražūs papai, pilvas, šlaunys… beveik porno… Ko jūs dar norit?

 8. Viktorija parašė:

  Labai užkliuvo šis straipsnis, šiaip nieko neturiu prieš internetines pažintis, ten galima sutikti tikrai nuostabių ir įdomių žmonių, bet negaliu susilaikyti nepakomentavus šių pastebėjimų, kodėl vaikinai nustoja bendrauti su merginomis (ar tiksliau straipsnio pavadinimas turėtu būti kodėl merginos ignoruoja vaikinus virtualiuoje erdvėje?). Vienu metu buvau ir aš užsiregistravusi šioje, flirtas.lt, svetainėje, o kadangi remtasi apklausa joje, taip po gi remsiuosi ir aš. :) Pirmiausiai tikrai galiu pripažinti, kad daugybę laiškų teko trinti vien dėl nešvankių pasiūlymų, vulgarių žodžių, o dažnas atvejis ir dėl parašusiojo vaikino sudaryto pirmojo įspūdžio iš nuotraukos. Dauguma vaikinų labai mėgsta demonstruoti savo savo šnervių dydį ir pagurklį nuotraukom iš apačios arba turginius trijų „paloskių“ treningiukus, ne retas, neatsisako užsimesti ir kvailus akinius, apsimesdamas mafijos bosu… Kraupu. ..(jei dar yra nesupratusių, tai be gražiai pateiktos savo išvaizdos niekas nenorės pažinoti ir jūsų vidaus (nekalbu apie žmonių įgimtą grožį)). Kitas kliūnantis dalykas – raštingumas. Taip, visi galim suklysti rašydami: nepadėti kablelio ar paspausti ne tą raidę, BET maišyti v ir w raides keista klaida, arba pradėti pažintį žodžiais „sw, ka tu?“. Ne itin gundo atrašyti, ypač jei tau 24 – 42 metai.
  Tai dar ne viskas… Galėčiau dar dauug atstumiančių variantų pavardinti, bet užtenka apie ignoravimą, noriu pakomentuoti ir „bendravimo nustojimą“. Taigi, galiu drąsiai pareikšti, kad taip, kaip dauguma merginų, taip pat ir dauguma vaikinų yra NUOBODŪS. Jie pradeda pokalbį, bet nesistengia jo vystyti, kaip tokiu atveju galima surasti tuos bendrus tikslus ir pomėgius? Arba,norėčiau trinktelėti tam, kas sugalvojo pažintį pradėti „papasakok apie save“. Tai man dabar ką? Savo gyvenimo istoriją papasakoti? Okeyy: gimiau Kauno gimdymo namuose… nuotraukų prisegti reikės? (P.S. labai gražiai bliaunu, atitinka ir mano dabartinį charakterį) :) O kaip man sekas? Koks skirtumas? (Geriau ledų pakviesk…) Be to, suprantu, kad vaikinai tikriausiai nesupranta merginų situacijų, taip pat kaip ir aš šios, kad merginos labai domisi finansine situacija. Apie ką jūsų temos? Banko sąskaitas ir atostogas kurtuose? O vaikinukui, kurį pradeda ignoruoti dėl prastos finansinės padėties, turiu klausimą: čia tavo kozeris patikrint ar mergina barakuda? Neįsivaizduoju arba kokios merginos patraukia tavo dėmesį arba ką tu joms sakai.. Bet kokiu atveju, aš ir asmeniškai nenorėčiau susitikinėt su vaikinu, už kurį turiu mokėt kiek vieną kartą einant kur nors..
  Ir vos nepamiršau!! Brangūs vyrai, rašydami panelei įsitikinkit, kad turėtumėt rašyti ne jos mamai, juk skaičius visi pažįstam..

 9. Kotryna parašė:

  Man pasidarė labai smalsu, kodėl vyrai patys renkasi tokias moteris bendravimui, o paskui skundžiasi. Kažkada anksčiau aš irgi bėgdavau bendrauti pažinčių svetainėse. Labai nesudėtinga susirasti žmogų bendravimui, jeigu ieškai, o ne rašinėji visiems iš eilės, kas turi gražų veidą ar figūrą.
  Paprasčiausiai reikia perskaityt anketą, o tada jau rašyt.

 10. Audra parašė:

  Viktorija,Jus nereali. Taip taikliai,kaip pirstu i aki.O siaip jei jau parasai merginai ir ji neatraso arba bendrauja atsainiai,nu tai ir viskas,reiskia nesusidomejo,nera cia ko piktintis.

 11. Ruby parašė:

  100% sutinku su Viktorija! puikiai aprašė kaip iš tikrųjų yra.

 12. jausmas parašė:

  Sutinku ir as su Viktorija, nors esu vyras. Juk negali taip buti, jog pateisinsi visu lukescius. Esam skirtingi savo pasauleziura, issilavinimu bei vertybemis. Visiskai normalu, jog kai kuriu nesutampa. Tokiu budu atsiranda stsainumas, ignoravimas ar pasipiktinimas. Galu gale supraskime ko tikimes is internetines pazinties ar trumpo pokalbio. Daugiau sypsokites ir jums pasiseks ;)

 13. Laura parašė:

  As tai nematau reikalo ilgai bendrauti ir susirasineti interbetinese pazintyse. Keli persimetimai bedrais klausimais, ir manau galima gerti kavyte. Manau tik is realaus susitikimo galima spresti bendrauti toliau, ar ne. Koks tikslas ilgi susirasinejimai?

 14. Logika parašė:

  Šiuo straipsniu merginas durnina, kad jos veiktų vis labiau kaip pigios kekšės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.