Projekte „Aspirinas“ – patarimai mokytojams ir tėvams, kaip rasti bendrą kalbą su paaugliais

moksleiviai KTU

Kaip mokytojams elgtis su bręstančiu paaugliu, išlaikyti su juo ryšį, nesusipykti, o tėvams – padėti savo atžalai atskleisti stipriąsias puses ir gebėjimus? Rasti atsakymus į šiuos sudėtingus klausimus padės KTU projekte „Aspirinas“ dalyvaujantys psichologai ir karjeros konsultantai.

Šis tęstinis Kauno technologijos universiteto (KTU) projektas neatsitiktinai gavo tokį pavadinimą. Jame užšifruotas projekto tikslas – „Atrasti, Suprasti Paauglius Ir Rasti Iš Naujo Abipusį Supratimą“.

Balandžio 16 d. 15 val. ir 18 d. 12 val. KTU „Santakos“ slėnyje (K. Baršausko g. 59, Kaunas) vyks du nemokami „Aspirino“ renginiai. Pirmasis jų skirtas pedagogams, antrasis – paauglių tėvams.

Kiekvieno renginio metu bus vedami du seminarai. Pirmąjį – „Kaip atrasti bendrą kalbą su paaugliu“ – ves psichologė, lektorė Jūratė Bortkienė.

Specialistė mokys tėvus ir pedagogus teisingo bendravimo su savo atžalomis, aptars iškylančias problemas, jų priežastis, galimas pasekmes. J. Bortkienė patars, kaip reikia elgtis tam tikrose situacijose, norint su paaugliu išlaikyti ryšį, nesusipykti ir tinkamai jį auklėti.

Antrąjį seminarą – „Paauglio gebėjimai ir karjeros konstravimas“ – ves KTU karjeros konsultantė Laura Kuzminienė, kuri mokys tėvus ir pedagogus atskleisti moksleivio gabumus.

Specialistė papasakos, kaip vaikui padėti pažinti save, išgryninti gebėjimus, pomėgius, stipriąsias puses. Čia bus galima išgirsti praktinių patarimų, kaip atžalai padėti atrasti jam tinkamą specialybę, planuoti tolimesnę karjerą.

Po seminarų tėvus ir mokytojus jiems rūpimais studijų, stojimų ir karjeros klausimais konsultuos KTU Studijų informavimo skyriaus, KTU Karjeros centro specialistai. Pedagogams bus išduodami sertifikatai, liudijantys seminarų išklausymą.

Registracija mokytojams būtina: moksleiviams@ktu.lt
Daugiau informacijos: facebook.com
El. paštu moksleiviams@ktu.lt, Tel. 8 605 71778

Share Button

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.